Yardım Mi4s son eu rom kurulmuyor

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Son cikan 6.7.28 eu rom twrp ile kurmak ustedigimde hata veriyor sanurim twrp sin son surumu gerekiyormus twrp resmi olarak mi4s i sanirim desteklemiyor mi4c icin var ama s icin yok son surum olan twrp3 s icin varmidir yada romu nasil kurabiliriz bilgisi olan varmidir.tesekkurler iyi forumlar.

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
oruba arkadaşım ben resmi forumda 15 haziranda sormuştum verdikleri cevap hala mi4s ilei ilgili hiçbir haber olmadığı çıkacağını hiç zannetmiyorum çıksa telefon çıktığında yayınlarlardı

Oyla:

greyfurtt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahmgürler
Cihazım
xiaomi mi 4s
Meslek
makina müh.
Konular
0
Tasamek kardeş senin söylediklerini yapiyorum reboot yaptigimda ekranda sarja tak çıkıyor yapiyorum sonra bi hareket olmuyor admlara gecemiyorum yardımcı olabilir misiniz

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Tasamek kardeş senin söylediklerini yapiyorum reboot yaptigimda ekranda sarja tak çıkıyor yapiyorum sonra bi hareket olmuyor admlara gecemiyorum yardımcı olabilir misiniz

Arkadaşım yardımcı olmak isterim ama fazla telefon yazılımı ve Android bilgim yok burda önemli olan linkte verilen twrp yi indirmek ve telefondaki yüklü twrp den enalt sağda bulunan img tıklamanız şarja takın uyarısı ile ilgili şöyle bir öneri de bulunabilirim işlemlere başlamadan telefonun şarjı dolu olmalı

Oyla:
Üst Alt