Soru Mİ4S MİUİ SÜRÜMÜ DOĞRUMU

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
merhaba arkadaşlar mi4s aldım üzerindeki miui sürüm 7.2.99.99.(LAJCNDA ) ve Türkçe Google play de var bu şekilde kullanırsam glabal stabil rom yayınlandığında ota üzerinden güncellermi yoksa bizim indirip kurmamız mı gerekir
bir diğer sorum miui hesabı,banka programları ,tapatalk gibi programları imei işlemi yapmadan mı telefona kurmam gerekir yoksa imei işlemi yaptıktan sonramı kurmalıyım teşekkürler

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
dün gece 24 den itibaren kullanmaya başladım işlemler anca bitti şuan pil %52 sabahtan beri googleplayden programlar indiriyorum tema indiriyorum Mİ4W ile karşılaştırdığımda gördüğüm fark sim taktım 4g hemen göründü ve baya hızlı yine Mİ4W göre geçişler falan daha hızlı e tabii mi4w de 4.4.4 vardı bunda 5.1.1 var kısacası ben memnunum mi4w den de memnundum ama bunda 4 g olması parmak izi okuyucusu olması nedni ve 5 inch olması nedeni ile aldım mi5 istiyordum ama ekran büyük geldi bence büyük ekran istemeyenler için Mİ4S ideal telefondur gerçekten hoşuma gitti tabii zevkler ve renkler tartışılmaz bunuda unutmamak lazım
Bende sırf fiziksel home tuşu yüzünden mi4s almayı düşünüyorum

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

muharrem_19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muharrem
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
Merhaba, Mi8'in global ve stabil sürümleri bu sitede yayınlanmış. Ama ben listede Mi4s göremedim Mi4s için global rom çıkmayacak mı?

Oyla:

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Merhaba, Mi8'in global ve stabil sürümleri bu sitede yayınlanmış. Ama ben listede Mi4s göremedim Mi4s için global rom çıkmayacak mı?
Büyük ihtimalle çıkmayacak.

Oyla:

bektas16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bektas
Cihazım
mi4s
Konular
4
hocam bende 1 hafta önce mi4s aldım ve bir sorum olacak şarj dolum süreniz ne kadar acaba bendeki 0- 100 arası 2 saatten fazla sürüyor

Oyla:

muharrem_19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muharrem
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
hocam bende 1 hafta önce mi4s aldım ve bir sorum olacak şarj dolum süreniz ne kadar acaba bendeki 0- 100 arası 2 saatten fazla sürüyor

Hocam yaklaşık 1,5 saatte doluyor tabi dolumu yaparken usb'yi PC'ye bağlayarak değilde direk prize takarak yapmak gerekiyor zira PC'den yavaş doluyor telefon

Oyla:
Üst Alt