Rehber MI4'E CWM Recovery Yüklemesi, Wipe işlemleri Ve Cutom ROM Yükleme Rehberi

dnz.fsd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz Çelik
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
1
Nedendir bilinmez Microsoft Windows 10'un son büyük güncellemesinde komut satırı kısa yollarını Power Shell ile değiştirmiş. Değiştirmek için herhangi bir ayar arayüzde mevcut değil. Reg ile oynamak gerekiyor.
Yapacapınız işlemi el ile yapmanız gerekmekte. Uygulamalar maalesef power shell açıyor. Cmd yazarsanız başlat menüsüne (arama kısmına) komut satırı açılır.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dnz.fsd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deniz Çelik
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
1
Nedendir bilinmez Microsoft Windows 10'un son büyük güncellemesinde komut satırı kısa yollarını Power Shell ile değiştirmiş. Değiştirmek için herhangi bir ayar arayüzde mevcut değil. Reg ile oynamak gerekiyor.
Yapacapınız işlemi el ile yapmanız gerekmekte. Uygulamalar maalesef power shell açıyor. Cmd yazarsanız başlat menüsüne (arama kısmına) komut satırı açılır.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
nasil yapabileccegim hakkinda yardimci olurmusunuz fazla bilgili değilim

kubica

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KUBİLAY
Cihazım
XİOMİ Mİ 5
Konular
1
Merhaba, acil yardımınıza ihtiyacım var. Telefonum gece şarjdaydı. Sabah kalktığımda Mi yazısı görünüyordu telefonu reboot ettim ancak düzelmedi. sonra aynı menüden wipe all data yaptım. ama gene gelmedi. Menü de sizin belirttiğiniz gibi seçenekler yok. Sadece '' Reboot ve Wipe all data var. Hepsini yaptım ama aynı. Ekrandaki Mi yazısı duruyor ve altındaki android yazısı noktaları yanıp sönüyor. Var mı yapabileceğimiz bir şey

Üst Alt