Mod MI4 Windows 10 Mobile Continuum Yükleme(Registry Edit)

yoksun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi4 lte
Meslek
turizm
Konular
19
Mi4 için kararlı yapı varmı varsa nasıl geçeceğiz arkadaslar

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
yoksun
Şuan Windows 10 Mobile son kararlı yapısı 14393.953. Mi4 içinde var. Sistem kararlı gibi. Hergeçen gün bi eksik keşfediyorum. Ve mecburen son güncellemeden sonra Androide döndüm. Yakınlık sönsörü hatalı çalışıyor. Donanım testlerinde gördüğüm kadarıyla sürekli algılayıp algılamama arasında gidip geliyor. Buda arama sırasında ekranı sanki flaşöre çeviriyor. Formatladım, düzelmedi. Belki tekrar yazmak lazım. Şimdilik Android 'deyim. Sensör sıkıntım yok.
Ayrıca Q.C Windows 'da çalışmıyormuş. 5v 2A şarj oluyor.
Kamera 1080p video alıyor. Kayıt anahtarı (reg) değiştirip 4k yaptım. Faal çalıştı. Pil ve Ram kullanımı Android'e göre daha iyi.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
yoksun
Şuan Windows 10 Mobile son kararlı yapısı 14393.953. Mi4 içinde var. Sistem kararlı gibi. Hergeçen gün bi eksik keşfediyorum. Ve mecburen son güncellemeden sonra Androide döndüm. Yakınlık sönsörü hatalı çalışıyor. Donanım testlerinde gördüğüm kadarıyla sürekli algılayıp algılamama arasında gidip geliyor. Buda arama sırasında ekranı sanki flaşöre çeviriyor. Formatladım, düzelmedi. Belki tekrar yazmak lazım. Şimdilik Android 'deyim. Sensör sıkıntım yok.
Ayrıca Q.C Windows 'da çalışmıyormuş. 5v 2A şarj oluyor.
Kamera 1080p video alıyor. Kayıt anahtarı (reg) değiştirip 4k yaptım. Faal çalıştı. Pil ve Ram kullanımı Android'e göre daha iyi.

ram kullanımının daha iyi olmasına şaşırmıyorum zaten ama mağazası çok zayıf alternatif her zaman iyidir ama stabil olması baya bir zor görünüyor gibi

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
ram kullanımının daha iyi olmasına şaşırmıyorum zaten ama mağazası çok zayıf alternatif her zaman iyidir ama stabil olması baya bir zor görünüyor gibi

Sistem çökmüyor, çakmıyor. Stabilite sorunu yok. Androide dönmemin tek sebebi sensör sıkıntısı. Oda yeni çıktı ortaya. Düzeltilir, olmadı bulurum bi yolunu. :)

yoksun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi4 lte
Meslek
turizm
Konular
19
osos11 hocam dil dosyasini atabilitmisiniz bidr yukleme seklini aciklarsaniz cok sevinirim yukardaki gibi demissiniz ama cok karmasik gibi

yoksun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi4 lte
Meslek
turizm
Konular
19
hocam k.b bide kulaklik hybrid hd kullaniyorum windowsta cok dandik ses veriyor ekoleyzr ayari falan yokmu bunun

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
yoksun
Ekolayzır uygulaması var. Mi4 de hiç denemedim ama var biliyorum.
Dil dosyasına gelince, sadece cabs klasörüne atıp kod ile komut satırından cihaza atacaksınız. Birde, dil dosyasını yüklemek için cihazım güncellenmemiş olması lazım. Güncellediysenizde genede deneyin. Dosyaları ekliyorum...

https://forum.miuiturkiye.net/index.php?posts/70672
Burda arkadaş anlatmış kabaca, benim anlattım ile de yapabilirsin. Arkadaşın verdiği dil dosyalarının linki hatalı, inmiyor. Oda bu :

Son düzenleme:

yoksun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi4 lte
Meslek
turizm
Konular
19
Ekoleyzr kendinden mi var yoksa mağazada altarnatif uygulamamı hocam k.b dizide soru yağmuruna tutuyoruz bilgisayar olmadığı için. Sık sık rom degistiremiyorum

Üst Alt