Mi4 Sim aktivasyon sorunu

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
Merhaba arkadaşlar gün itibari ile avea olan hattımı vodafone taşıdım ve sonrasında ise mi hesabım senkronize etmeyi kesti senkronize etmeya çalıştığımda ise sim kart aktivasyonu başarısız "sunucudan telefon numaası alınamadı" diye bir uyarı almaktayım. Hesaptan çıkış yapıp yeniden giriş yapabiliyorum fakat bir türlü aktivasyon başarılı olmuyor. Konu hakkında olabilecek varsa çok memnun olurum.   :??:  :??:

İsmail Yılmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mİ4w 64gb
Konular
0
cantara' Alıntı:
Hocam telefonu kapatıp açtığınızda yurtdışı mesaj göndermek için izin istemesi lazım. Eğer izni vermediyseniz bu tarz sorunlar olabiliyor.

eyvallah hocam bende de aynı sorun vardı kapatıp açtığında izin vermemi istedi, izin verince sorun çözüldü.

Oyla:

onlymemet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Konular
0
ayni problemi bende yasiyorum sebeke full fakat hic bir yer aranmiyor,benide kimse arayamiyor.sim kart aktivasyonunu seciyorum ama degisen bisey yok.yardimci olurssniz sevinirim

Oyla:

onlymemet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Konular
0
onlymemet' Alıntı:
ayni problemi bende yasiyorum sebeke full fakat hic bir yer aranmiyor,benide kimse arayamiyor.sim kart aktivasyonunu seciyorum ama degisen bisey yok.yardimci olurssniz sevinirim

Yardim edebilecek yokmu arkadaslar????

Oyla:

İsmail Yılmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mİ4w 64gb
Konular
0
Benim de simkart etkinleştirilemiyor, yalnız ben arama yapabiliyorum telefona çağrılarda geliyor.

Oyla:
Üst Alt