Yardım mi4 rehber de isim değişme sorunu

erhan52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi5s
Konular
5
Merhaba arkadaşlar konu içinde bulamadım mi4 telefonumda bazı kişilerin isimleri örneğin erhan baş iken erhan b olarak değişmiş görünüyor.bi çözüm bulamadım bilginiz varsa yardımlarınızı bekliyorum.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Eğer kişiler mi hesabında veya gmail de ise sorun yok. Öncelikle rehber ayarlarına girip sim kayıtlarını göster seçeneğini pasif yapın. Ve birisini arayın durum hala aynı mı bakın? Eğer aynı ise yapacağın şey rehber ayarlarına girip görüntülenecek kişiler kısmında sim karti seçmek, ardından kişileri toplu sil deyip hepsini silin. Sonra tekrar geri gelip görüntülenecek kişileri mi hesabı veya gmail hangisi ise onu yapın. Tabi bunları yapmadan önce Chatin hocamın dediği programla yedek al yine köşe de kalsın.

Chatin hocam program on numara 2014 ten beri kullanıyorum :)
Biliyorum hocam, orda yorumunuzu görmüştüm. Beğendiğinize sevindim. Önce sadece kendim için yazdırmıştım. Sonra uygulama gittikçe gelişti. Markete koyduktan sonra birçok arkadaş fikir verdi ve onlar da uygulandı. Şu anda benim her türlü ihtiyacımı görüyor.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Oyla:

Karacali

Aircraft Maintenance
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi4W
Meslek
Öğrenci
Konular
81
Hocam önce kişiler uygulamasını açıp ayarlardan içe dışa aktar seçeneği ile vcf yemeğinizi alın.
2.olarak aşağıdaki uygulamayı yükleyip kişilerinizin yedeğini alın. Yedeklenen kişilere dikkat edin. Sim kart kişileri ayrı olarak yedeklenir.

Oğlumun yazdığı bir uygulamadır. Kişi resimlerinizle birlikte yedekleri alacaktır.
Sonra sim kartınızdaki kişileri silin. Büyük bir ihtimalle tüm rehberi yeniden eklemenize gerek olmayacaktır. Çünkü sorun sim kişilerden kaynaklanıyor gibi.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam tesekkurler ayrıyeten uygulamayı ilk defa duydum güzelmis.

Oyla:

amatör49

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kubilay
Cihazım
xioami
Konular
2
Merhabalar forma ilk defa yazıyorum ve acemiyim bende de bu sorun var bugün bir telefon numarasını kaydetmek isterken yanlışlıkla sim kartı tercih ettim şimdi tercihimi telefon olarak değiştirmek istiyorum ama rehber ayarlarına bir türlü ulaşamadım :) yardım rica ediyorum.

Oyla:
Üst Alt