mi4 LTE dokunmatik sorunu

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
mi4 LTE telefonumun dokunmatik sorunu var kendi kendine basıyor 2 aylık telefon sorun donanımsal mı yazılımsal mı, çözümü var mı, teşekkürler

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
hocam ekran kalibrasyonu yapmanız falan gerekiyor ama bu geçici bir çözüm garantili ise ekran değişimi yapman gerekiyor hocam

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
hocam ekran kalibrasyonu yapmanız falan gerekiyor ama bu geçici bir çözüm garantili ise ekran değişimi yapman gerekiyor hocam
kardeş bendede söyle bi durum var mi4 ekran bozuldu görüntü çok geçgeliyordu siparişle getittirdim telefoncu taktı gelen ekran iyi kaliteli dedi ama 2 ay sonra tekrar bozuldu bunun sebebi ekrandanmı yoksa anakartmı bozuyor ekranı böyle bi olasılık varmı

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
hocam dokunmatik kendi kendine basması mi 4 lerin hemen hemen hepsinde olan bir sorun nedenini tam olarak bilmiyorum çok sık yapmıyorsa çok kafana takma kardeşim

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
"hocam dokunmatik kendi kendine basması mi 4 lerin hemen hemen hepsinde olan bir sorun nedenini tam olarak bilmiyorum çok sık yapmıyorsa çok kafana takma kardeşim"

telefonu yeniden başlatınca düzeliyor, garanti var, garantiye gönderme imkanım var ama garantiye göndermeye değer mi, düzeltirler mi, garanti ritzy diye bi şeydi galiba, migros tan almıştım, garanti firması nasıl hiç bilmiyorum

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
"hocam dokunmatik kendi kendine basması mi 4 lerin hemen hemen hepsinde olan bir sorun nedenini tam olarak bilmiyorum çok sık yapmıyorsa çok kafana takma kardeşim"

telefonu yeniden başlatınca düzeliyor, garanti var, garantiye gönderme imkanım var ama garantiye göndermeye değer mi, düzeltirler mi, garanti ritzy diye bi şeydi galiba, migros tan almıştım, garanti firması nasıl hiç bilmiyorum
Garantiye göndermeden önce mi flasla temiz bir kurulum yapin, sorun düzelmezse garantiye gönderin.

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
mi flash ile fastboot rom yükleme yaptım, telefon hızlandı, teşekkürler, dokunmatik sorunu düzeldi mi anlayamadım deneyimlerimi yazarım

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
mi flash ile fastboot rom yükleme yaptım, telefon hızlandı, teşekkürler, dokunmatik sorunu düzeldi mi anlayamadım deneyimlerimi yazarım
hocam birkaç hafta içersinde fark edeceksin tekrar başına gelecek ilk başlarda olmuyor ama zaman geçtikçe tekrar meydana geliyor.

Üst Alt