Yardım mi4 güncelleme sorunu

sekerus43

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kamil
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
3
Mi4 e yardim
Sayın forum halkı benin telefon mi4 dun aldım 4.4.2 miu7 ayni zamanda guncelleyici te geliyorum son sürüm diyor 3nokta olan yere geliyorum yine son sürüm diyor su son andırır versiyonuna nasıl yukselyecegim şaştım kaldım telefon rootsuz cevap verenlerden allah razi olsun

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Mi4 e yardim
Sayın forum halkı benin telefon mi4 dun aldım 4.4.2 miu7 ayni zamanda guncelleyici te geliyorum son sürüm diyor 3nokta olan yere geliyorum yine son sürüm diyor su son andırır versiyonuna nasıl yukselyecegim şaştım kaldım telefon rootsuz cevap verenlerden allah razi olsun
Forumu biraz gezecek olursanız bunun cevabından daha fazla verilmiş olan bir cevap bulamazsınız.
Önce telefonunuzu biraz tanıyın, sıkça sorulan sorular konusuna ve forumdaki rehber konulara biraz göz atın. Hatta bunu yaparsanız, sorunuzun cevabını aramanıza bile gerek kalmaz. Kendi cevabınızı kendiniz de verebilirsiniz.
Son olarak konu başlıklarını acil, yardım, lütfen, bir bakarmısınız gibi konuyla ilgisi olmayan kelimelerden oluşturamazsınız. Lütfen buna dikkat ediniz.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt