Yardım Mi4 Görüşleriniz

HYBRID

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi4
Konular
4
Arkadaşlar, Xiaomi M4 telefonunu almayı düşünüyorum ve hakkında çok bilgim yok. Küçük bir araştırma sonunda kafam baya karıştı. Kullananlara bir sorayım dedim. Siz memnun musunuz? Ne gibi görüşleriniz var telefon hakkında? Piyasadaki diğer telefonlarla karşılaştırabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.

RepairM@n

Hak ismi okunmalı dillerde !
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
kullanmadım telefonu fakat piyasada 64 gb çok az.. 16 gb hafıza sıkıntısı olabilir belki. hafıza kartı takılmıyor çünkü. Mi4c 32 gb daha alternatif olabilir.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Eğer almayı düşündüğünüz cihaz M4 ise %100 sahtedir. Çünkü Xiaomi'nin Mi4 telefonundan esinlenmişler.
Eğer Mi4 yerine yanlışlıkla M4 yazdıysanız sorun yok.
Bu telefondan memnun olmayan tek kişi görmedim ben. Gören herkesin hayranlıkla bakması da cabası. Gerçekten çok alımlı. Donanım açısından Mi4C'den aşağıda olduğu halde Mi4 amiral gemisi, Mi4C değil.

Oyla:

HYBRID

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi4
Konular
4
kullanmadım telefonu fakat piyasada 64 gb çok az.. 16 gb hafıza sıkıntısı olabilir belki. hafıza kartı takılmıyor çünkü. Mi4c 32 gb daha alternatif olabilir.
Çok sağolun yanıt verdiğiniz için ama çok fazla uğraşmak istemiyorum shipping işlemleriyle ya da kaçak getirmekle o yüzden Mi4 tercih edicem galiba.

Oyla:

HYBRID

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi4
Konular
4
Eğer almayı düşündüğünüz cihaz M4 ise %100 sahtedir. Çünkü Xiaomi'nin Mi4 telefonundan esinlenmişler.
Eğer Mi4 yerine yanlışlıkla M4 yazdıysanız sorun yok.
Bu telefondan memnun olmayan tek kişi görmedim ben. Gören herkesin hayranlıkla bakması da cabası. Gerçekten çok alımlı. Donanım açısından Mi4C'den aşağıda olduğu halde Mi4 amiral gemisi, Mi4C değil.
Yanlış yazmışım sizin de tahmin ettiğiniz gibi.
Telefonu almayı düşünüyorum ama aklımda sorular çok fazla ve ASUS Zenfone 2 ile arasında karar veremedim.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam zenfone serisi giriş - orta seviye cihazlardır. Bir amiral gemisi ile karşılaştırma yapılmamalı.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

HYBRID

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi4
Konular
4
Hocam zenfone serisi giriş - orta seviye cihazlardır. Bir amiral gemisi ile karşılaştırma yapılmamalı.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O konuda haklısınız, performans olarak Mi4 açık ara önde. Mi4'ün en çok da arayüzü ve özgürlüğü beni cezbetti. Ama şöyle bir sorunum var ki sitenizden bu telefonu buradan almamla resmi satıcısı olan diğer bir siteden almam arasında bir fark olacak mı?

Oyla:

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
s
O konuda haklısınız, performans olarak Mi4 açık ara önde. Mi4'ün en çok da arayüzü ve özgürlüğü beni cezbetti. Ama şöyle bir sorunum var ki sitenizden bu telefonu buradan almamla resmi satıcısı olan diğer bir siteden almam arasında bir fark olacak mı?
diger sitelerde telefonu burdan aliyor hocam slz hic dusunmeyin almaya karar verdiyseniz asil yerden yani burdan alin

Oyla:

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
s
diger sitelerde telefonu burdan aliyor hocam slz hic dusunmeyin almaya karar verdiyseniz asil yerden yani burdan alin
Yanlışlık olmasın. Resmi olarak ithal eden firma SEMERS ekibidir. Forumda satılanlar da ordan alınarak satılıyor. :)

Oyla:

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Mi4'ü ablam 8 ay civarı kullandı. Bende 1 hafta gibi bir süre kullandım. Eğer çift SIM kartlı olaydı siyahını kullanıyor olurdum. Siyahı beyazın göre çok daha asıl duruyor diyebilirim. Ama piyasada bulmanın zor olması hasebiyle resmi ithal edilen model beyaz renk. Amaa Üzmez diyorum. Yakında Mi5 çıkacak. Resmi olarak gelir gelmez ayrı mesele ama artık yeni moda diyelim parmak izi gibi büyük bir ekstrası olacak. Mi4'ü performans olarak yaklaşık 2.5, 3'e katlaması da cabası.

Oyla:
Üst Alt