Soru mi4 galeriden gizli olan resimleri bulma

mufeat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Müfit akal
Cihazım
Xiaomi mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Merhaba arkadaşlar telefonun xiaomi mi4 galeriden kamera resimlerindeki herhangi bir resmi gizli albüme ekle diyorum ve ekliyo.Buraya kadar sıkıntı yok peki gizlediğim bu resimleri nerde bulacam ,seçeneklerden gizli albümü göster diyirum sadece daha önce gizlediğim albümü gorebiliyorum peki gizlediğim resimleri nerden bulacam

komurkara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman Gökhan
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Merhaba ben mı 5prime kullanıyorum galeriden tek foto gizledim gizli albümü ne ekledi dediğiniz gibi kaydırma yaptım çıkan yere tikladim fakat fotolar yok mı cloud hesabından baktım hepsi var sildiklerim dahil ama gizli fotolar Yok bu gizli albümü nasıl bulucam gizli albümleri göster de yaptım yardım başka ne olabilir
Galeride ekranı yavaşça aşağı çekin gizli dosyalar gelecektir

Oyla:

Ahmet Sönmez

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ne gerekli
Cihazım
Redmi 5plus
Konular
0
Cok tsk ederim cok
Mi 5 kullanicali icinde ben soyleyeyim.
Gizle dedigim dosyayi bulmak baya zamanimi aldi. Mi4 lerde clouda atiyor olabilir ancak mi5 ler icin direk dosyalara girip asagi kaydirdiginizda gizli dosyalari gorebiliyosunuz.
Asagi dogru kaydirmak derken direk kaydirmak olarakda dusunmeyin yavas kaydirin degisikligi farkedersiniz

Son olarak ekstra sifre koymaniz birisinin yanlislikla kesfetme ihtimalini ortadan kaldiracaktir.

Gerci bu kadar ugras sonucunda zar zor buluyosak biri nasil bulacak orasi mechul :)))
çok tşk ederim cok
İşime yaradı

Oyla:

M4RC1N4L

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Ben dosya yöneticisinden bi çok dosya gizlemiştim. Şifreli bölüme yani. Şimdi o gizlediğim dosyalardan eser yok? Nereden bulabilirim acaba?

Oyla:

Battal.mami

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Ya arkadaşlar telefonum redmi note 7 bu gizli albümü bende bilmiyordum şans eseri buldum ve önemli bir fotoyu içine attım ama ben çok önceden gizlilik şifresi koymuşum ve hatırlamıyorum fotoyu nasıl kurtarırım ya

Oyla:

Tolga akbuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uşak
Cihazım
Redmi9s
Konular
0
Merhaba arkadaşlar telefonun xiaomi mi4 galeriden kamera resimlerindeki herhangi bir resmi gizli albüme ekle diyorum ve ekliyo.Buraya kadar sıkıntı yok peki gizlediğim bu resimleri nerde bulacam ,seçeneklerden gizli albümü göster diyirum sadece daha önce gizlediğim albümü gorebiliyorum peki gizlediğim resimleri nerden bulacam
Galariye girin hocam albümlere tıkla sonra assa doğru hızlıca kaydır elini ekranın üstünden altına doğru çıkar

Oyla:
Üst Alt