Soru mi4 galeriden gizli olan resimleri bulma

mufeat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Müfit akal
Cihazım
Xiaomi mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Merhaba arkadaşlar telefonun xiaomi mi4 galeriden kamera resimlerindeki herhangi bir resmi gizli albüme ekle diyorum ve ekliyo.Buraya kadar sıkıntı yok peki gizlediğim bu resimleri nerde bulacam ,seçeneklerden gizli albümü göster diyirum sadece daha önce gizlediğim albümü gorebiliyorum peki gizlediğim resimleri nerden bulacam

Anıl Şahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl Şahin
Konular
1
galeriye girip mi clouda geçin parmağınızı ekranın yukarısından aşağıya doğru kaydırın gizli albüm çıkacak ayrıca gizli albüme şifrede koyabiliyorsunuz.

Oyla:

mufeat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Müfit akal
Cihazım
Xiaomi mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Eyvallah dostum ya
gizli mesaj kısmı gibiymis hiç aklima gelmedi

Oyla:

Bir biyolog

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nevruz
Cihazım
Xiaomi mi4
Konular
0
Bende gizli albüme bi kaç foto ekledim ama göremiyorum galeriden mi clouda nasıl girebilirim ? denedim ama olmadı.. telefonum mi4 bu arada

Oyla:

Kdrtrnc

Mak mek mok..
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
17
Bende gizli albüme bi kaç foto ekledim ama göremiyorum galeriden mi clouda nasıl girebilirim ? denedim ama olmadı.. telefonum mi4 bu arada
Bulut sekmesine gelin, sağ üstteki ayarlar butonuna tıklayın, fotoğraf senkronizasyonu kapalı ise açın. Sonra bulut sekmesinde elinizi yukarıdan aşağıya doğru çekin görünecektir.

Oyla:

Aftde

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5
Konular
4
Mi 5 kullanicali icinde ben soyleyeyim.
Gizle dedigim dosyayi bulmak baya zamanimi aldi. Mi4 lerde clouda atiyor olabilir ancak mi5 ler icin direk dosyalara girip asagi kaydirdiginizda gizli dosyalari gorebiliyosunuz.
Asagi dogru kaydirmak derken direk kaydirmak olarakda dusunmeyin yavas kaydirin degisikligi farkedersiniz

Son olarak ekstra sifre koymaniz birisinin yanlislikla kesfetme ihtimalini ortadan kaldiracaktir.

Gerci bu kadar ugras sonucunda zar zor buluyosak biri nasil bulacak orasi mechul :)))

Oyla:

fiestacibo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fiestacibo
Cihazım
mi4
Konular
0
arkadaşlar merhaba.

benim sorunumda galeriye hiç girememek.telefonu ilk kurarken galeri izin istedi sonra veririm diye atladım şimdi galeri iconuna bastıgımda gerekli talep karşılanmadı gibi birşey yazıyor ve açılır gibi yapıp geri kapatiyor bende geçici çözüm olarak dosyalardan giriyorum ama bu durum canımı sıkıyor.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
arkadaşlar merhaba.

benim sorunumda galeriye hiç girememek.telefonu ilk kurarken galeri izin istedi sonra veririm diye atladım şimdi galeri iconuna bastıgımda gerekli talep karşılanmadı gibi birşey yazıyor ve açılır gibi yapıp geri kapatiyor bende geçici çözüm olarak dosyalardan giriyorum ama bu durum canımı sıkıyor.

Güvenlik uygulaması altındaki izinlerden galeri izinlerini verebilirsiniz.

Oyla:

Bulut2020

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
Merhaba ben mı 5prime kullanıyorum galeriden tek foto gizledim gizli albümü ne ekledi dediğiniz gibi kaydırma yaptım çıkan yere tikladim fakat fotolar yok mı cloud hesabından baktım hepsi var sildiklerim dahil ama gizli fotolar Yok bu gizli albümü nasıl bulucam gizli albümleri göster de yaptım yardım başka ne olabilir

Oyla:

bilgehan1975

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilgehan
Cihazım
mi 5
Konular
0
aynen arkadaşlar , ben de Bulut2020 arkadaşımızla aynı dertten muzdaripim. miui sürümünden dolayı farklılıklar olabilir diye düşünüyorum. Ben miui 7 kullanıyorum.

Oyla:
Üst Alt