Mİ3 Oyun Performansı Nasıl ?

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
Cvp: Mİ3 Oyun Performansı Nasıl ?

12dyl1983 pid=2453 dateline=1401476552' Alıntı:
DreDroid pid=2443 dateline=1401456228' Alıntı:
@12dyl1983 Hocam birşey rica etmek istiyorum sizden.Heroes of Order and Chaos oyununu fırsatınız olursa deneyebilir misiniz ? Çünkü real racing, modern combat 4 gibi oyunlar LG P880 de de kasmalar olsa da oynanabiliyor ama bu oyun inanılmaz kasıyor oynayamıyorum.Kusura bakmayın telefonum yüzünden kasmalara karşı takıntılı oldum şimdi bile ufak bir kasmada rom değiştiriyorum.Denerseniz ve yorumlarınızı bana bildirirseniz çok sevinirim :)
@Dredroid sizin için oyunu indirip kurdum açtım 10 15 dakika kadar oynadım en ufak bir takılma olmadı içiniz rahat olsun :cool:

Hocam gerçekten ne kadar teşekkür etsem az.Çok sağolun, içimi rahatlattınız gerçekten.Umarım yakın zamanda gelir ve alma fırsatım olur.Ne diyim HARİKASINIZ ya :huzurlu:

12dyl1983

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velid Kaya
Cihazım
Mİ 8 6/128
Meslek
Eczacı Teknisyeni
Konular
17

DreDroid pid=2477 dateline=1401557887' Alıntı:
12dyl1983 pid=2453 dateline=1401476552' Alıntı:
DreDroid pid=2443 dateline=1401456228' Alıntı:
@12dyl1983 Hocam birşey rica etmek istiyorum sizden.Heroes of Order and Chaos oyununu fırsatınız olursa deneyebilir misiniz ? Çünkü real racing, modern combat 4 gibi oyunlar LG P880 de de kasmalar olsa da oynanabiliyor ama bu oyun inanılmaz kasıyor oynayamıyorum.Kusura bakmayın telefonum yüzünden kasmalara karşı takıntılı oldum şimdi bile ufak bir kasmada rom değiştiriyorum.Denerseniz ve yorumlarınızı bana bildirirseniz çok sevinirim :)
@Dredroid sizin için oyunu indirip kurdum açtım 10 15 dakika kadar oynadım en ufak bir takılma olmadı içiniz rahat olsun :cool:
:D
Hocam gerçekten ne kadar teşekkür etsem az.Çok sağolun, içimi rahatlattınız gerçekten.Umarım yakın zamanda gelir ve alma fırsatım olur.Ne diyim HARİKASINIZ ya :huzurlu:
Ne demek elimden geleni yapmaya calisiyorum faydali olabildiysem ne mutlu bana :D

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524

DreDroid' Alıntı:
Merhaba. Mİ3 nin oyun performansının çok iyi olduğunu biliyorum.Fakat birşeyi merak ettim: Piyasada Mi3 i zorlayabilecek oyun var mı? Grafik konusunda sıkıntı oluşturabilecek fln ? Mi3 geldiği gibi almayı düşünüyorum ama keşke Mİ3S alsaydım olayını yaşatabilecek bir durumla karşılaşabilir miyim acaba:??::??::??:

evet hocam var oyunun boyutu 3 gbtan fazla olduğunu belirteyim buda linki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tt2kgames.xcomeu&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dxcom+enemy+unknown yanlız en son hatırladığım snapdrogon 800 de çalışmıyor ama güncelleme ile grafikler düşürülmüş olabilit.

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31

benkimim pid=3368 dateline=1402958167' Alıntı:
DreDroid pid=2392 dateline=1401404033' Alıntı:
Merhaba. Mİ3 nin oyun performansının çok iyi olduğunu biliyorum.Fakat birşeyi merak ettim: Piyasada Mi3 i zorlayabilecek oyun var mı? Grafik konusunda sıkıntı oluşturabilecek fln ? Mi3 geldiği gibi almayı düşünüyorum ama keşke Mİ3S alsaydım olayını yaşatabilecek bir durumla karşılaşabilir miyim acaba:??::??::??:

evet hocam var oyunun boyutu 3 gbtan fazla olduğunu belirteyim buda linki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tt2kgames.xcomeu&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dxcom+enemy+unknown yanlız en son hatırladığım snapdrogon 800 de çalışmıyor ama güncelleme ile grafikler düşürülmüş olabilit.

Wow hocam bunu niye yazdın şimdi:@  Senin yüzünden bir üst modeli beklemeye karar verdim.Zaten Xiaomi bu gidişle üst modelle beraber giriş yapacak gibi ama olsun :)

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524

DreDroid' Alıntı:
benkimim pid=3368 dateline=1402958167' Alıntı:
DreDroid pid=2392 dateline=1401404033' Alıntı:

Wow hocam bunu niye yazdın şimdi:@  Senin yüzünden bir üst modeli beklemeye karar verdim.Zaten Xiaomi bu gidişle üst modelle beraber giriş yapacak gibi ama olsun :)

telefonda suç yok 2k games telefonları bilgisayar sanmış.dip not samsung galaxy s5 bile bu oyunda kasıyor dert edecek birşey yok yani

xoser

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Konular
28

mtklarda bile akarken oyunlar mi3 :D  bilmiyorum ne olur

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: Mİ3 Oyun Performansı Nasıl ?

xoser' Alıntı:
mtklarda bile akarken oyunlar mi3 :D  bilmiyorum ne olur

Aslında düşük özelliklere sahip cihazlarda oynayan oyunların, yüksek özellikli cihazlarda daha akıcı oynayacağına dair bir durum yok. Genel olarak böyle olması gerekiyor ama gerçekte böyle olmuyor. Birçok oyun, başlamadan önce cihaz özelliklerini tarayıp, kendini buna göre optimize ediyor. Grafikleri düşürüyor, detayları atlıyor v.s. Birçok cihazda bunu farkedemiyoruz bile.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Üst Alt