[Mi3/Mi4] Android 5.1.1 Lollipop (%100 Stabil)

husoyildiz88

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Konular
10
rom u kurdum fakat sıkıntımı var veya bölemidir bilmiyorum ayar denilen bişe yok desem yeridir. ram temizleme vs de bulamadım pili yüzdelik yapamadım. antutu yptim 28 bin aldi:S tema diye bi yer bulamadım.

ayarrlar icin baska birseymi yapmak lazım cok kısıtlı miui6 ya göre?

performans dengeli mod ayriliyomu bundada

xxSpecter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
RM 3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
32
@husoyildiz88

Hayır hocam bu ROM'da maalesef kısıtlısınız. MIUI'ya göre özelleştirme diye birşey yok. Yüzdeli şarj için google play'de uygulamalar mevcut.

realdeal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
0
merhabalar,
mi4 te sd card olayı yok,
mi4 için bu işlemler geçerlimi?
5.1.1 de türkçe dil desteği varmı?
bloatware denilen telefonla gelen onlarca gereksiz google vs. uygulama bu romda varmı?
mi4 için stabil, 5.1.1 türkçe dil destekli önerebileceğiniz güvenilir kullanışlı bir rom varmı?
teşekkürler.

fatih27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Konular
6
Aslında pandora rom mokee v.s. bir sürü rom denemiştim.Genel olarak hepsinde benzer sorunlar ve artılar var.

Kamera performansları çok iyi.

stabilite cok iyi.(launcher uygulamasını eger degistiriseniz cok daha iyi oluyor.Markette mevcut)

Bu romu bilmiyorum fakat rehber ve aramalarda sıkıntı cıktıgı cokca belirtiliyor.Ornegin mokee romda rehbere giremiyordunuz servis hatası veriyordu.Pandorada hoparlöre aldıgınızda gorusmeyi sesiniz karsi tarafa gitmiyor ancak ahizeden gidiyordu.Bu romda nasıl bilmiyorum.

Xmodegames uygulamasını bunların hicbirinde calistiramadim.Deneyip sonucu paylasmaniz mumkun mu.

Ayrıca
PurePerformances™X Golden Edition bu romlada cok iyi is yapiyormus forumda mevcut bilginize..

fatih27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Konular
6
Ben kurdum denedim ilk hata saat durdu hatasi verdi.Simkart gec gördü.Gps baglanamadi.

Son düzenleme:
Üst Alt