Mi3 Kullanan Arkadaşlar Birkaç Sorum Var

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
@HiddeNKinG hocam sizde Mi3 var demek çok iyi. Eğer bi sıkıntım fln olursa yardım edecek biri oldu. Harikaaa  :)

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
DreDroid' Alıntı:
@ByKatre Eğer Mi4 benim ablamda olsaydı ısrar ederdim zorlardım gerekirse savaşırdım yine de alırdım  :D

Parasını o ödedi. Onda da telefon yoktu. Nokia 5130 vardı elinde. Bende de şu an Nokia 5800 var. O yüzden olmadı. Ama benim alacağım telefon için 200 TL katkı yaptı.  İyi oldu. :)

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
DreDroid' Alıntı:
@HiddeNKinG hocam sizde Mi3 var demek çok iyi. Eğer bi sıkıntım fln olursa yardım edecek biri oldu. Harikaaa  :)

Zaten Xiaomi nin yazılım desteği süper. Benim hoşuma gidiyor. Bizde yardımcı oluruz inşallah. :)

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
Allah razı olsun hocam. Bu forumun başından beri en güzel tarafı bu. Birşey yazdığın zaman herkes yardımcı olmaya çalışıyor. Güzel seviyeli bir dayanışma yardımlaşma ortamı var. Hazır aklıma gelmişken burdan herkese teşekkür etmek istiyorum :)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.223
ByKatre' Alıntı:
HiddeNKinG' Alıntı:
perfprmans olarak mi3 daha iyi hocam :D nede olsa bende o var

Yok be hocam. Mi4 ile 46900 Antutu almıştım. :) Metal kasa vs. kendini hissettiriyor.

Hocam benim ki takılma mayetinde bir sözdü zaten tabi ki mi4 daha iyi ben şimdiye kadar en fazla 44bin gördüm mi3 ile 

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
ByKatre' Alıntı:
DreDroid' Alıntı:

Zaten Xiaomi nin yazılım desteği süper. Benim hoşuma gidiyor. Bizde yardımcı oluruz inşallah. :)

HiddeNKinG' Alıntı:
ByKatre' Alıntı:
HiddeNKinG' Alıntı:
perfprmans olarak mi3 daha iyi hocam :D nede olsa bende o var

Yok be hocam. Mi4 ile 46900 Antutu almıştım. :) Metal kasa vs. kendini hissettiriyor.

Hocam benim ki takılma mayetinde bir sözdü zaten tabi ki mi4 daha iyi ben şimdiye kadar en fazla 44bin gördüm mi3 ile 

Hocam kamera, infrared gibi birkaç şey dışında çok önemli bi farklılık da yok gibi. Performansları çok yakın sayılır. Galiba grafik birimi tamamıyla aynı Andreno 330 578 MHz hızında ikisi de yani oyun performansları da pek değişmez diye düşünüyorum. Tabi bunlar nacizane birkaç araştırmadan edindiğim küçük fikirler :) 

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
44000 harbi iyi almışsın hocam. Elinde Mi3 olanın Mi4 e geçmesine gerek yok ama almışken Mi4 iyi gibime geliyor bak :)Metal Kasa Ön kamera 8 mp gerçekten iki kamerası da iyi diyaframı 1.8 :) 46900 antutu. 3 gb ram. vs. :)

Üst Alt