Mi2/S Clokworkmod Recovery

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23
Cvp: Mi2/S Clokworkmod Recovery

malasef oylede olmadi.CWM recovery yukleniyor tamam diyor, ama yine recovery modunda mi recovery aciliyor. Hatta verdiyiniz   linkinden CWM yeniden indirip denedim( ordaki surum artik farkli 6.0.5.0) . Sonuc sifir.

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23

o konuyu denim okudum, windows icin verdiyiniz dosyayida indirdim,icindekileride zip-den cikardim.Ama nasil kullanicagimi anlamadim. o konularda bilgim zayif galiba....
ama acikcasi ne yalan soyleyeyim pek bir sey yapa bilecegimi sanmiyorum, benim bilgim o duzeyde digil galiba.benim telefonumun recoverysi galiba arizali bu konularda. flash ile fastbok yaparak telefona yeni rom yaziyorum mesala original recovery ile wipe cache data felan yapiyorum ama hic birini temizlemiyor,mecburen telefonun ayarlar menusunden fabrika ayarlarina donduruyorum o zaman temizliyor.
Yardimci ola bilirseniz recoveryi onarirdik belki sorun ondan kaynaklaniyor ola bilir///

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23

bugun sabah telefonu yeniden flash ile karali surume gecirdim, ondan CWM recovery kurdum artik.
(hocam sizin vermis oldugunuz linkde karali surum fastboot link-indeki fastboot surumu diyil galiba)

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42

mv_9522 pid=6488 dateline=1406871783' Alıntı:
bugun sabah telefonu yeniden flash ile karali surume gecirdim, ondan CWM recovery kurdum artik.
(hocam sizin vermis oldugunuz linkde karali surum fastboot link-indeki fastboot surumu diyil galiba)

Gözünüz aydın, evet fastboot yerine zip olanı eklemişim birazdan düzeltirim.
Teşekkürler uyarı için.

posıtıve

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1

proton252 pid=6582 dateline=1406910326' Alıntı:

Teşekkürler uyarı için.
arkadaşalr ayni sıkıntı bendede mevcut cwm yüklenmiyor yüklendi demesine rağmen sürekli mi recovery çıkmakta  karali (sanırım kararlı) sürüm  hangisidir  link v.b. mevcutmudur telefonum mi2 yardımcı olursanız sevinirim

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23

posıtıve pid=8693 dateline=1409389577' Alıntı:
proton252 pid=6582 dateline=1406910326' Alıntı:

Teşekkürler uyarı için.
arkadaşalr ayni sıkıntı bendede mevcut cwm yüklenmiyor yüklendi demesine rağmen sürekli mi recovery çıkmakta  karali (sanırım kararlı) sürüm  hangisidir  link v.b. mevcutmudur telefonum mi2 yardımcı olursanız sevinirim
arkadas ben kararli surume gectim derken, mi2-ni flash yaparak en.miui.com sitesindeki mi2 icin olan stabil surumu kurdum, sonrasinda yukarida belirtilen linkten indirdigim CWM recovery kurdum//

posıtıve

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1

[font=Verdana, Arial, sans-serif]onunda hallettim ve şu an 4.4.4 kitkat oldu cihaz e tabi hali ile güncelleme yapmıyor..
[font=Verdana, Arial, sans-serif]sorun değil zaten..

[font=Verdana, Arial, sans-serif]yaptığım hata şu: cihaz kapalı iken  samsung serisindeki gibi power + vol tuşlarına cwm çıkasıya kadar basıyordum

[font=Verdana, Arial, sans-serif]mi2 de  kapalı iken önce vol+ sonra power a basıp mi logosu çıktığında parmaklarımı cihazdan çektim
[font=Verdana, Arial, sans-serif]ve cwm karşımızda  WIUI_KK_Mi2_4_8_29 rom u hem system1 hem system2 ye kurdum
[font=Verdana, Arial, sans-serif]ilk seferde gayet sorunsuz...

[font=Verdana, Arial, sans-serif]bu romda  üst seviye kullanıcılar için cpu-gpu frekans seçenekleri dahi mevcut şu an da gayet iyi

[font=Verdana, Arial, sans-serif]kullandığım 4.4.4 kitkat multilang rom adresi burdadır:  

[font=Verdana, Arial, sans-serif]pil kullanımını  belirtirim menü evvelce kullanıp boyutlarından ve keskin köşelerinden  dolayı sattıgım mi3 ile ayni

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
23

posıtıve pid=8724 dateline=1409419478' Alıntı:
[font=Verdana, Arial, sans-serif]onunda hallettim ve şu an 4.4.4 kitkat oldu cihaz e tabi hali ile güncelleme yapmıyor..
[font=Verdana, Arial, sans-serif]sorun değil zaten..

[font=Verdana, Arial, sans-serif]yaptığım hata şu: cihaz kapalı iken  samsung serisindeki gibi power + vol tuşlarına cwm çıkasıya kadar basıyordum

[font=Verdana, Arial, sans-serif]mi2 de  kapalı iken önce vol+ sonra power a basıp mi logosu çıktığında parmaklarımı cihazdan çektim
[font=Verdana, Arial, sans-serif]ve cwm karşımızda  WIUI_KK_Mi2_4_8_29 rom u hem system1 hem system2 ye kurdum
[font=Verdana, Arial, sans-serif]ilk seferde gayet sorunsuz...

[font=Verdana, Arial, sans-serif]bu romda  üst seviye kullanıcılar için cpu-gpu frekans seçenekleri dahi mevcut şu an da gayet iyi

[font=Verdana, Arial, sans-serif]kullandığım 4.4.4 kitkat multilang rom adresi burdadır:  

[font=Verdana, Arial, sans-serif]pil kullanımını  belirtirim menü evvelce kullanıp boyutlarından ve keskin köşelerinden  dolayı sattıgım mi3 ile ayni

cok iyi...O dediginiz romun kullanisinda her hangi bir problem varmi?

posıtıve

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1

şu ana kadar bir sorun oluşmadı sadece beraberinde gelen  xperia z klavyesine alışamadım
mi2 ekranına göre fazla küçük oldu harf tuşları swiftkey de yuklesem ayni dikkatli yazarsam sorun yok..

bunun  dışında tüm donanımlar gayet  normal çalışmakta system1 ve 2 ye kurulmalı bu rom ilk olarak system1 e kurdum ve reboot etim wifi çalışmadı 2 ye de kurunca sorunsuz çalıştı

sitedeki diğer uygun romlarıda inceledim en düzgünü linkini verdiğim sanırım cyaonegen filanda var ancak eski sürüm   şimdilik bu kitkat rom versiyonu yeterli gibi

Üst Alt