Karşılaştırma Mi11t pro vs ultra hangisi?

Sizce hangisini almak mantıklı

• Mi11t pro

Oy: 1 12,5%
  • Mi11 ultra

Oy: 7 87,5%

• Kullanılan toplam oy
    8

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Arkadaşlar merhaba. Mi11t pro ya da mi11 ultra alacağım. Şuan yd fiyatlarında ultra 4k filan daha fazla. Ultra almak bu farka değer mi? Yorum ve düşüncelerinizi merak ediyorum.

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
13 hangi seviyelerde, veya 12S düşünseniz...

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
Xiaomi 11T Pro modeli 5 gündür kullanan biri olarak Snapdragon 888 işlemcisinden uzak durmanı tavsiye ederim hocam. Oyun mu kamera mı ne istiyorsun diye sormuyorum bile. Kışın ortasında ısınıyor resmen cihaz. Yazın cebimize koymaya korkarız. Yine de sizin bileceğiniz iş...

Ercüment A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercüment
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
Mi 11 Ultra kullanıyorum çok memnunum ısınma sorunu gördüğüm kadarıyla şikayet ediliyor fakat ben o kadar yoğun sosyal medya vs film oyun kullandığım halde ısınma olmuyor fazla hatta hiç hissetmedim, neden bu kadar şikayet ediliyor anlamıyorum :D

akinfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
32
Hocam araştırmadım da kayıt yokmuş henüz diye duymuştum

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
Mi 11 Ultra kullanıyorum çok memnunum ısınma sorunu gördüğüm kadarıyla şikayet ediliyor fakat ben o kadar yoğun sosyal medya vs film oyun kullandığım halde ısınma olmuyor fazla hatta hiç hissetmedim, neden bu kadar şikayet ediliyor anlamıyorum :D
Valla hocam Snapdragon 865 ve 870 kullanmış birisi olarak bu 888 serisi tam bir fiyasko. Fiyatını bir kenara koydum işlemcinin vaadi ile verdiği performans arasında çok fark var. Şu sıralar aşırı müsait biri olarak günlük 10 saat cihazın elimde olduğu zamanlarda oluşan gözlemim bu şekilde. Snapdragon 865 ve 870 serisi daha kararlı çalışıyor. Umarım MIUI 14 ile bu ısınma sorununa bir çözüm bulurlar yoksa direkt elden çıkarırım bu cihazı...

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
3 aydır 11 ultra kullanıyorum çok aman aman pubg vs tarzı oyunlar oynamam ama cihaz sürekli elimde sosyal medya ve filmle günüm bitiyor ısınma olması zaten mümkün değil bende ama çocuklarım alıp ağır oyunlarda 2,3 saatlik performans sonunda bile ben şikayet edilir isilar görmedim kalan kısımlarda ultra efsane

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
3 aydır 11 ultra kullanıyorum çok aman aman pubg vs tarzı oyunlar oynamam ama cihaz sürekli elimde sosyal medya ve filmle günüm bitiyor ısınma olması zaten mümkün değil bende ama çocuklarım alıp ağır oyunlarda 2,3 saatlik performans sonunda bile ben şikayet edilir isilar görmedim kalan kısımlarda ultra efsane
Tek çekirdeğin çalıştığı durumlarda sorunsuz hızlı bir kullanım var ama çoklu çekirdek kullanımlarında ağır oyunlar vs. cihazda eğer oyunun optimizasyonu iyi değilse ısınma oluyor. Zannedersem vermesi gereken değerlerin 4-5 derece üzerinde çalışan bir işlemci. Harici olarak çabuk ısındığı gibi Xiaomi Liquidcool soğutma teknolojisi sayesinde çabukta soğuyor. SP 888 kullanan diğer markalarda soğumadığını bile yazanlar olmuş. Kullanılmaz değil ama daha iyi termali olan işlemciler varken 888 tercih edilmemesi gerek bence. TSMC üretimi işlemcilerden şaşmamalı Samsung bu işi beceremiyor...

Ercüment A

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercüment
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
Valla hocam Snapdragon 865 ve 870 kullanmış birisi olarak bu 888 serisi tam bir fiyasko. Fiyatını bir kenara koydum işlemcinin vaadi ile verdiği performans arasında çok fark var. Şu sıralar aşırı müsait biri olarak günlük 10 saat cihazın elimde olduğu zamanlarda oluşan gözlemim bu şekilde. Snapdragon 865 ve 870 serisi daha kararlı çalışıyor. Umarım MIUI 14 ile bu ısınma sorununa bir çözüm bulurlar yoksa direkt elden çıkarırım bu cihazı...
Hocam şimdi cihazdan cihaza farkta olabilir, inanın 11 ultrada hiçbir şekilde ısınma gibi bir sorunla karşılaşmadım. muhtemelen soğutma vs gibi konulardan kaynaklı farklar vardır içini bilmediğimden net konuşamıyorum MIUI 14 kullanyorum MIUI 13 de kullandım fakat 14 daha çok hoşuma gitti pil performans dan yanada fark göremedim açıkcası fakat ısınma 2 sürümde de yok

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Şuan hem performans hem repair açısından son çıkanlardan en iyi modeli 11 ultra op10pro mi 12 pro arasında gidip geldim ikisininde repair durumları meçhul çıkmama ihtimali var diye 11 ultra aldım gayet memnunum şuan için

Üst Alt