Yardım Mi11t Pro Sürekli kapanıp açılıyor.

xfighter9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xfighter
Cihazım
sony z3
Konular
1
Merhaba, direnç işlemi görmüş 11tpro var elim. Son sürüm 13.0.7.0 yüklü. Telefon bir süre çalıştıktan sonra ne youtube ne whatsapp açılmıyor. Uygulama açmak istediğiniz de ugulamaları kapatıyor. Bunu sürekli yapında telefon reset atıyor. Format attım telefona temiz kurulumda yaptım anca sorun devam ediyor. Telefon artık kullanılamaz durumda. En fazla 10 dk kullanılıyor. Yardımcı olursanız memnun kalırım.

gencoo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
iphone6s
Konular
19
direnç işlemi yapan adam telefonun içine etmiş sanırım

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Cihazınızın tamir işlemini gerçekleştiren kişilerle iletişime geçmeniz gerekiyor. Maalesef bu soruna kendi başınıza çözüm bulamazsınız.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
büyük ihtimal ram'de temassızlık var. ram'in sabitlenmesi lazım. benim eski 11 Lite 5G NE'de de aynı sıkıntı olmuştu. direnç işini yapan kişinin kötü işliği yüzünden olmuştur.

xfighter9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xfighter
Cihazım
sony z3
Konular
1
Cevaplar için teşekkürler. Size tavsiyem telefon alacaksanız yakından tanıdığınız birinden alın. Uzakdan facebook whatsapp dan telefon filan almayın. Malesef ki telefon daha 1 aylık olmasına rağmen sahipsiz kaldı. Bakalım yakınlarda birisini bulursam içini açtırıp baktıracağım. Bu da bana ders oldu. Telefon artık hiç açılmıyor.

yasinh37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
23
Cevaplar için teşekkürler. Size tavsiyem telefon alacaksanız yakından tanıdığınız birinden alın. Uzakdan facebook whatsapp dan telefon filan almayın. Malesef ki telefon daha 1 aylık olmasına rağmen sahipsiz kaldı. Bakalım yakınlarda birisini bulursam içini açtırıp baktıracağım. Bu da bana ders oldu. Telefon artık hiç açılmıyor.
Hocam facebooktan vs mi aldınız kimden aldınız yanlışlıkla bizde almayalım

Üst Alt