Soru MI11T pro için MIUI 14 EU rom yayınlanmayacak mı? Beta da yok. Alternatif rom var mı?

mehmet.akif

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Mi-10 256/8 Gb
Meslek
Sağlık Memuru
Konular
19
Şubat ayında mi11 t pro için miui 14 tabanlı rom yayınlanmış. Eu rom da stabil güncelleme yayınlamış. Kurdum. İnanılmaz hatalar var. Bildirim erişimi sistem kararlılığı ve benzeri. O dönemde yayınlanan miui 14 güncellemesinin hatalar nedeniyle kaldırıldığını okudum. Sanırım kurduğum rom bu hatalı olandı. Şimdi pişman oldum. Cihaz donuyor, kasıyor, bazen bildirimlerini iptal ettiğim uygulamalar tekrar bildirim yolluyor. Garip garip hatalar var.

Eski rom dönüşü yapayım diyorum. yaparsam yeniden sistemi kurmam ve ayarlarımı yapmam gerekecek. ROOT yapmak zorunda kaldım. Swift Backup ile yedekleri aldım.
Güncelleme çıkarsa sıfırdan romu kuracağım. Temiz kurulum. Sonrasında swif backup ile uygulamaları ve ayarlarını yükleyeceğim.
Garip bir durum daha var. Xiaomi mart ayında yeni güncellemeyi yayınlamış. Tüm dillerde mevcut. Ama, hala EU rom'da yok.

EU rom alternatifi bir rom var mı?

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
14.0.2.0 sürümünü deneyen var mı arkadaşlar?

Oyla:

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
Şubat ayında mi11 t pro için miui 14 tabanlı rom yayınlanmış. Eu rom da stabil güncelleme yayınlamış. Kurdum. İnanılmaz hatalar var. Bildirim erişimi sistem kararlılığı ve benzeri. O dönemde yayınlanan miui 14 güncellemesinin hatalar nedeniyle kaldırıldığını okudum. Sanırım kurduğum rom bu hatalı olandı. Şimdi pişman oldum. Cihaz donuyor, kasıyor, bazen bildirimlerini iptal ettiğim uygulamalar tekrar bildirim yolluyor. Garip garip hatalar var.

Eski rom dönüşü yapayım diyorum. yaparsam yeniden sistemi kurmam ve ayarlarımı yapmam gerekecek. ROOT yapmak zorunda kaldım. Swift Backup ile yedekleri aldım.
Güncelleme çıkarsa sıfırdan romu kuracağım. Temiz kurulum. Sonrasında swif backup ile uygulamaları ve ayarlarını yükleyeceğim.
Garip bir durum daha var. Xiaomi mart ayında yeni güncellemeyi yayınlamış. Tüm dillerde mevcut. Ama, hala EU rom'da yok.

EU rom alternatifi bir rom var mı?
Ayni sorunlar bende de mevcuttu 14.02 de duzelmis hersey gayet akici suanda rom

Oyla:

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
14.0.2.0 sürümünü deneyen var mı arkadaşlar?
Merhaba iki gün oldu kuralım daha öncesinde de Endonezya rom kullanıyordum ama değiştirmesem de olurmuş. Akıcılık vs pek bir fark göremedim aksine temalar uygulaması berbat olmuş 😃 Belki bir tık pil performansı daha iyi diyebilirim...

Oyla:
Üst Alt