Çözüldü Mİ11T PRO android 12 miui 13.06 kendi kendine ekran görüntüsü çekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ghidra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaan
Cihazım
11T PRO GLOBAL
Meslek
Asansör
Konular
2
Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi Mİ11T PRO cihazım Android 12 ve MIUI 13.06 sürümüne sahip. Cihazım kendi kendine ekran görüntüsü çektiği için dokunmatik işlevinde bir sorun olduğunu düşündüm. Ekran görüntüsü çekme fonksiyonunu tuşlara atadım, ancak hâlâ aynı sorun devam ediyor. Eset Smart Security'nin mobil versiyonunu kullandım ve virüs taraması yaptım, ancak bir virüs bulunmadı. Magisk dosyalarını da kaldırdım, fakat sorun düzelmedi. Şu anda Android 12 ve MIUI 13.08 sürümünü yüklüyorum. Umarım bu şekilde sorun çözülür. Şu ana kadar bildiklerimi uyguladım, ROM'un yüklenmesini bekliyorum. Başka ne yapabilirim?

Çözüm
Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi Mİ11T PRO cihazım Android 12 ve MIUI 13.06 sürümüne sahip. Cihazım kendi kendine ekran görüntüsü çektiği için dokunmatik işlevinde bir sorun olduğunu düşündüm. Ekran görüntüsü çekme fonksiyonunu tuşlara atadım, ancak hâlâ aynı sorun devam ediyor. Eset Smart Security'nin mobil versiyonunu kullandım ve virüs taraması yaptım, ancak bir virüs bulunmadı. Magisk dosyalarını da kaldırdım, fakat sorun düzelmedi. Şu anda Android 12 ve MIUI 13.08 sürümünü yüklüyorum. Umarım bu şekilde sorun çözülür. Şu ana kadar bildiklerimi uyguladım, ROM'un yüklenmesini bekliyorum. Başka ne yapabilirim?
Hocam Ayarlar / Ek Ayarlar / Hareket Kısayolları / Geri dokunma da çift geri...

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Hocam Ayarlar / Ek Ayarlar / Hareket Kısayolları / Geri dokunma da çift geri dokunma yada üçlü geri dokunma kapalı olduğuna eminmisiniz ? kontrol edebilirmisiniz.

Oyla: Çözüm

ghidra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaan
Cihazım
11T PRO GLOBAL
Meslek
Asansör
Konular
2
Hocam Ayarlar / Ek Ayarlar / Hareket Kısayolları / Geri dokunma da çift geri dokunma yada üçlü geri dokunma kapalı olduğuna eminmisiniz ? kontrol edebilirmisiniz.
daha önce böyle bir sorun yoktu ben bu cihazın ayarlarını kurcaladım hay allah razı olsun kesin çözümü budur haber vericem

Oyla:

ghidra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaan
Cihazım
11T PRO GLOBAL
Meslek
Asansör
Konular
2
daha önce böyle bir sorun yoktu ben bu cihazın ayarlarını kurcaladım hay allah razı olsun kesin çözümü budur haber vericem
sorun çözüldü teşekkür ederim belki 4 aydır böyleydi (:

Oyla:

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
39
MIUI 14 güncellemesi aldınız mı?

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt