Soru Mi11t güncelleme sonrası şebeke problemi?

tuncay3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 11 T
Konular
5
Mi11t(amber) 14.0.1.0 (TKWEUXM) güncellemesi sonrası şebeke problemi yaşayan varmı benim gibi? Fabrika ayarlarınada dönmeme rağmen sorunum devam ediyor şebeke gidip geliyor kendi kendine. Çözüm önerisinde bulunabilecek varmı ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

HalilSenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Meslek
Gömülü Sistem Müh.
Konular
12
Sorunu düzeltebildiniz mi? Babamın 11t cihazında hat yok. Telefonu yeniden başlatınca bir süre hat geliyor ancak tekrar gidiyor

tuncay3545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi 11 T
Konular
5
Sorunu düzeltebildiniz mi? Babamın 11t cihazında hat yok. Telefonu yeniden başlatınca bir süre hat geliyor ancak tekrar gidiyor
120 gun sonra kapanacak diye msj gelip sure bitenlerde oluyormus sizin anlattiginiz durum

HalilSenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Meslek
Gömülü Sistem Müh.
Konular
12
120 gun sonra kapanacak diye msj gelip sure bitenlerde oluyormus sizin anlattiginiz durum
IMEI atılmadan önce hat gitti ve daha süresi vardı. Süresi bitti diye IMEI attık ama sorun devam ediyor. Sorun muhtemelen donanımsal diye tahmin ediyorum. Bir çok telefoncu yazılımla düzeltmeye çalıştı ancak başarılı olamadılar.

mceylanx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
2
Mi11t(amber) 14.0.1.0 (TKWEUXM) güncellemesi sonrası şebeke problemi yaşayan varmı benim gibi? Fabrika ayarlarınada dönmeme rağmen sorunum devam ediyor şebeke gidip geliyor kendi kendine. Çözüm önerisinde bulunabilecek varmı ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bende endonezya 14.0.1den 14.0.2ye güncelleyince öyle olmuştu tekrar 14.0.1e düşürünce düzelmişti. şebeke var görünüyodu ama internete girmiyodu wifi çalışıyordu belki sizde de sürüm düşürmek işe yarar

Üst Alt