İnceleme Mi11 ile ilgili genel izlenimlerim

Kara_veli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Mi 11 imei işlemi çözüldü mú acaba

Cemxcem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Xiomi mi 8
Konular
6
Arkadaşlar merhaba. Mi 11 bl kilidini acmayw calısıyorum ama bl kilidi wcılamadı gibi bir mesaj alıyorum nasıl acılıyor bl kilidi mi 11 de yardımcı olabilir misiniz diğer telefonlarını kendim acmıştım ama bunu beceremedim bir türlü

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Selam kardesim bende mi 11 var telefonun ekran parlakligi kendiliginden acilip kisiliyor
Oto parlaklik kapali gunes parlakligida kapali. Ama bazen parliyor bazen kisiliyor parlaklik ayari yerinde duruyor bu sorun acaba bendemi oluyor sadece. Yoksa yazilimsal bir sorunmu cozum bulamadim garatiye goturmeyi dusunuyorum sendede oluyormu

Execuvite

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melik Genç
Cihazım
Mı a1
Konular
1
Bu cihazda l1 izleme sertifikası var ama ayarlar parmak izi kısmına baktığımda gözükmüyor üstelik amazon prime da hd ve 1080 p seçeneği çıkmıyor aynı sorun mi 10 t pro da vardı bunda da olması sıkıntılı çözümü nedir neyi yanlış yapıyoruz 10 bin tllik cihazda bunun olması kabul edilemez.

Taylanaladag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taylan
Cihazım
Xiaomi mi 10 5G
Konular
2
Şu anda kullanmakta olduğum mı 11 cihazın bana maliyeti 8100tl oldu 12/256 versiyonu malum global yok.lakin CN rom dada çok sıkıntı yaşamadım.gayet stabil çalışıyor.
1.kamera gayet başarılı
2.on kamera bir önceki cihazın mı 10 ultura ile aynı.orta üst diyebilirim.
2.2k ekran ve 120hz den kaynaklı şarj biraz hızlı bitiyor.
3.ekran müthiş çok beğendim pixel yoğunluğu ve dokunmada geribildirim hızı çok iyi.daha fazlasını isteyeni Allah taş yapar:)
4.islemci öyle abartildigi gibi way efendim sd865 ten cokdaha hızlı diyemem şahsen mı 10 ultura eu rom android 10 MIUI 12 stablede daha seri ve akıcı çalışıyordu.
5.mi 10 mı 10 pro MI 10 ulturasi olan gaza gelip mı 11e geçmesine gerek yok he illa vay ben 2k ekran isterim diyosaniniz geçmeniz için bir sebep.ama onun haricinde geçmeniz için bir neden göremiyorum.
6.harman kardonun pek bi farki yok şahsen ses yüksekliği olarak mı 10 pronun sesi daha başarılı.
Öğrenmek istediğiniz merak ettiğiniz biseyler varsa yardımcı olurum arkadaşlar.hepinize iyi forumlar.
Merhabalar öncelikle,
Geçen hafta mi 11 aldım bende telefonda mobile legends oynuyorum bu yüzden tercih ettim fakat muhteşem derecede ısınıyor kamera tarafından ve oynatmıyor sıcaklık ... Ne yapabilirim android cahiliyim Apple dan geçtim yardımcı olursanız çok sevinirim

Üst Alt