Yardım Mi11 Fastboot da kalıyor

yllcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
Mi5
Konular
8
Merhaba,

Geçtiğimiz hafta bir yazılım yükleme kurbanı oldum miui 12 vardı miui 13 geçmek istediğim önce TR yükledim sonra dedim neden TR yükledim Global indirdim bu sefer atarken locked+all delete seçtiğim için telefon kilitlendi ve yazılım kurulmadığı içinde telefon şu anda açılmıyor.

Sadece Fastbook ekranın geliyor kalıyor, unlock yapamıyorum telefonun ayarlarına girmemi istiyor ama açamadığım için giremiyorum, arka kapağını açtım arkadan bir işlem yapılarak yapıldığı söylendi ama onu da başaramadım yazılımsal olarak bu problemimi çözümleyebilecek uzaktan destek olabilecek ücreti karşılığı herkese acık olduğumu iletmek isterim.

Lütfen daha önceden ciddi böyle sorundan döndürmüş arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim denemediğim şey kalmadı şimdiden teşekkür ederim.

Sevgiler.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tek çareniz burası şuan için malesef

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
Merhaba,

Geçtiğimiz hafta bir yazılım yükleme kurbanı oldum miui 12 vardı miui 13 geçmek istediğim önce TR yükledim sonra dedim neden TR yükledim Global indirdim bu sefer atarken locked+all delete seçtiğim için telefon kilitlendi ve yazılım kurulmadığı içinde telefon şu anda açılmıyor.

Sadece Fastbook ekranın geliyor kalıyor, unlock yapamıyorum telefonun ayarlarına girmemi istiyor ama açamadığım için giremiyorum, arka kapağını açtım arkadan bir işlem yapılarak yapıldığı söylendi ama onu da başaramadım yazılımsal olarak bu problemimi çözümleyebilecek uzaktan destek olabilecek ücreti karşılığı herkese acık olduğumu iletmek isterim.

Lütfen daha önceden ciddi böyle sorundan döndürmüş arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim denemediğim şey kalmadı şimdiden teşekkür ederim.

Sevgiler.
fastboot to edl ve yetkili hesapla halledilir de hesaplar pahalı

yllcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
Mi5
Konular
8
fastboot to edl ve yetkili hesapla halledilir de hesaplar pahalı

Teşekkür ederim ne kadar pahalı olabilir telefonsuz kaldım valla yoksa bu kadar zor durumda kalmazdım. Önere bileceğiniz bir durum var ise yarın yada şimdi uzaktan yapabiliriz, ama istanbuldayım yarın bırakabilirim.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tek çareniz burası şuan için malesef

Hemen burayı inceliyorum. Çok teşekkür ederim.

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
Teşekkür ederim ne kadar pahalı olabilir telefonsuz kaldım valla yoksa bu kadar zor durumda kalmazdım. Önere bileceğiniz bir durum var ise yarın yada şimdi uzaktan yapabiliriz, ama istanbuldayım yarın bırakabilirim.

Hemen burayı inceliyorum. Çok teşekkür ederim.
yetkili hesap tek seferlik işlem 50 dolar falandı sanırım

yllcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
Mi5
Konular
8