Soru Mi10t Pubg

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Hocam kamera karşılaştırırken cihazın diğer özelliklerine de bakarsanız eğer mi note 10a göre 10t pro nun artısı eksisi şudur şeklinde bize de bilgi verebilir misiniz?
Tamam kardeşim cihaz dağıtıma çıkmış gün içinde gelecek. ben teslim alacam bende heyecanlıyım bakalım nasıl bir cihaz merak ediyorum.

King.man

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Oneplus 8t
Konular
3
Selamün aleyküm arkadaşlar note 10 dan mi 10T ye geçmiş bulunmaktayım cihaz çok güzel seri fakat birkaç şey kafama takıldı cihazda Pubg oynarken ekran sanki daha yavaş hareket ediyor gibi bu aceba ekranın büyük olması ile mi alakalı yoksa amoled LCD farkı mi birde grafik ayarlarında 90 FPS olmasına rağmen 60 FPS yi geçmiyor cihaz kendi monitör uygulamasından baktım oyuna geçince cihaz otomatik olarak 60 Hz ye alıyor yenileme hızını 90 FPS alamıyorum sizce sorun nedir

Selamün aleyküm arkadaşlar note 10 dan mi 10T ye geçmiş bulunmaktayım cihaz çok güzel seri fakat birkaç şey kafama takıldı cihazda Pubg oynarken ekran sanki daha yavaş hareket ediyor gibi bu aceba ekranın büyük olması ile mi alakalı yoksa amoled LCD farkı mi birde grafik ayarlarında 90 FPS olmasına rağmen 60 FPS yi geçmiyor cihaz kendi monitör uygulamasından baktım oyuna geçince cihaz otomatik olarak 60 Hz ye alıyor yenileme hızını 90 FPS alamıyorum sizce sorun nedir
Hocam FPS gösteren uygulamanın isimi verirmisiniz veya uygulamayı

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
Hocam FPS gösteren uygulamanın isimi verirmisiniz veya uygulamayı
Uygulama kullanmadım oyun içinde iken ekranın sol üst köşedeki game turbonun penceresini açarsanız orda FPS yazıyor birde telefonun geliştirici seçenekleri ne girince orada monitör diye bir şey var oda gösteriyor sizin cihazda varmıdır bilmiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-23-18-03-02-193_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-11-23-18-03-02-193_com.android.settings.jpg
    303,3 KB · Görüntüleme: 43

serkan0715

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xioami 10T
Konular
2

bendede Mi10T var aynı sorunu yaşadım bu
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
youtube videosundaki uygulamayı yaptım sorun çözüldü ve oyun içinde 90 fps alabiliyorum ama şarj dayanmıyor:D

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
bendede Mi10T var aynı sorunu yaşadım bu
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
youtube videosundaki uygulamayı yaptım sorun çözüldü ve oyun içinde 90 fps alabiliyorum ama şarj dayanmıyor:D
Bende 10T pro kullanıyorum akıcı 90 FPS oynuorum şarj sorunum hiç olmuyor sonuçta online oyun oynuyoruz %40 ile 5-6 maç çıkartıyor

serkan0715

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xioami 10T
Konular
2
Bende 10T pro kullanıyorum akıcı 90 FPS oynuorum şarj sorunum hiç olmuyor sonuçta online oyun oynuyoruz %40 ile 5-6 maç çıkartıyor
Peki ping oynarken bluetooth kulaklıkla bağlanınca ses kisiliyormu ? Bende o sorun var ses programı açmam gerekiyor

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Peki ping oynarken bluetooth kulaklıkla bağlanınca ses kisiliyormu ? Bende o sorun var ses programı açmam gerekiyor
Bluetooth kulaklikla oynamıyorum kablolu kulaklıkla oynuorum kulaklığın airpods değilse normaldir normal kulaklıkta da dönüştürücü problemim var benim

serkan0715

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xioami 10T
Konular
2
Benim kullandığım freebuds 3 serisini kullanıyorum ama 2-3 Bluetooth kulaklıkla denedim hepsinde ses kisilma oldu kablolu kulaklıkla da denemedim

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Benim kullandığım freebuds 3 serisini kullanıyorum ama 2-3 Bluetooth kulaklıkla denedim hepsinde ses kisilma oldu kablolu kulaklıkla da denemedim
Bildiğim kadarıyla airpods hariç hemen hemen hepsinde ses gecikmesi kısılması oluyormuş bende tam kabloluda dahi ses kısılması oluyor telefonla alakalı bir seymi acaba

Gerekliadammm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barzan
Cihazım
Mi 10 t
Konular
0
Hocam ayarlar uygulamalar a gelin arama kısmına pil yazın pil performans uygulaması gelecek veriyi sıfırlayıp ekranın 90 yada 144 Hz alın oyuna tekrar girin akıcı 90 FPS ye akın grafikleri ekranın nasıl yağ gibi kaydığını hissedin
Hocam bendede aynı sorun vardı aynı dediğiniz gibi yaptım ama gerçekten fark yok bence game turbo bug yapıyor veya telefonda bir sıkıntı var ben 60 fps den 90 fps ye geçince hiç bir fark göremiyorum telefon 90 almıyor şüphesine düştüm zamanla hatta

Üst Alt