Yardım Mi10t pro mikrofon problemi?

isoliv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
REDMİ NOTE 8 PR
Konular
2
Selamun aleyküm arkadaşlar mi10t pro 8/256 13.0.5 endonezya rom cihazımda mikrofon problemi var daha doğrusu görüşme esnasında karşı taraf gürültü rüzgar uğultu sesleri geldigini söylüyor video kaydı ses kaydı whatsap veya başka bir yerden ses gönderince problem yok ses gayet temiz arama esnasında mikrofon sorun yaratıyor, çok can sıkmaya başladı bir kaç tane rom denedim ama düzelme yok kesinlikle napıcam bilmiyorum bu sorunu yaşayan varmı çözümü nedir?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Selamun aleyküm arkadaşlar mi10t pro 8/256 13.0.5 endonezya rom cihazımda mikrofon problemi var daha doğrusu görüşme esnasında karşı taraf gürültü rüzgar uğultu sesleri geldigini söylüyor video kaydı ses kaydı whatsap veya başka bir yerden ses gönderince problem yok ses gayet temiz arama esnasında mikrofon sorun yaratıyor, çok can sıkmaya başladı bir kaç tane rom denedim ama düzelme yok kesinlikle napıcam bilmiyorum bu sorunu yaşayan varmı çözümü nedir?
Eğer hattınız Vodafone ise bu sorun son zamanlarda bazı hatlarda var nedense.

alicikuss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8se
Meslek
UçakBakımTeknisyen
Konular
10
malesef kronik bu... çözümünü donanımdan çözenler de gördğm internette ama ben denemedim. çok sinir bozucu, 20 dk müşteri hizmetleri bekliyorsun ve açtıklarında seni duyamıyorlar. tekrar arayınca hiçbir problem yok... olan zamanına oluyor. bu nedenden dolayı bu telefondan nefret ediyorum

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Tamir gerekiyor mekanik telefonu sert yere düşürürseniz oluyor,ben spigen kılıfım ile hava atarken yere çok sert attım kaç defa envy~~, ben uzman birisine tamir yaptırdım düzeldi, adam çok cihazı yapmış mi10t serisinde, sert düşürme yere sorun olmaz dedi, 7-8 ay oldu tık yok şükür..

alicikuss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8se
Meslek
UçakBakımTeknisyen
Konular
10
Tamir gerekiyor mekanik telefonu sert yere düşürürseniz oluyor,ben spigen kılıfım ile hava atarken yere çok sert attım kaç defa envy~~, ben uzman birisine tamir yaptırdım düzeldi, adam çok cihazı yapmış mi10t serisinde, sert düşürme yere sorun olmaz dedi, 7-8 ay oldu tık yok şükür..
Nereye tamir yaptırdınız, iletişim bilgilerini paylaşabilir misiniz?

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Gaziantep'te Enes elektronik, turistik çarşıda yeri, size özelden numarasını vereyim..

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Çözümü buldum. Konuya ekledim. ;

İrphannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İRFAN
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Telefondan az anliyosaniz yapabileceğiniz bir yöntem var. Bende 3-5 telefoncuya verdim ama sonuç hüsran. Eğer kameranın alt kenarı üzerine basınca düzeliyorsa ;
**Arka kapağı kenarlarına ince plastik sokup etrafinda dolasarak sökün. Bıçak vs gibi sert keskin cisimler arka kapak cam olduğu icin kırabilir.
*Kameranin altina denk gelen vidaları gevşetin. Fotoda gözüken soketlerin üzerine iki soketinde üzerine gelecek şekilde kredi kartı kalınlığında sert bir parça kesin (3-4 mm derinlik yeterli) ve ok ile gosterilen yere soketlere baskı yapacak şekilde yerleştirip vidaları sıkın

Ekli dosyalar

• IMG_20231125_114230.jpg
    IMG_20231125_114230.jpg
    404 KB · Görüntüleme: 13
Üst Alt