Çözüldü Mi10t pro mikrofon hışırtılı ve ses gitmeme sorunu...

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Endonezya global 12.5.4 son sürüm
Telefon Modeli
Mi10t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Telefon görüşmesi bile yapamıyorum hışırtı ve ses duyulmayacak kadar az gidiyor, kimse ne dediğimi konuştuğumu dahi anlayamıyor, mikrofonu olmayan tel çöptür, mecburen Bluetooth kulaklık ile görüşüyorum, Endonezya global son sürüm kullanıyorum, sorunun çözümü için beklemem söylenildi, bu nasıl iştir ? Kim alır ki Xiaomi telefon bundan sonra, mi10t pro kullanıyorum, nasıl düzelir bu sorun, yardımcı olabilecek birisi var mıdır? Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Çözüm
Telefon görüşmesi bile yapamıyorum hışırtı ve ses duyulmayacak kadar az gidiyor, kimse ne dediğimi konuştuğumu dahi anlayamıyor, mikrofonu olmayan tel çöptür, mecburen Bluetooth kulaklık ile görüşüyorum, Endonezya global son sürüm kullanıyorum, sorunun çözümü için beklemem söylenildi, bu nasıl iştir ? Kim alır ki Xiaomi telefon bundan sonra, mi10t pro kullanıyorum, nasıl düzelir bu sorun, yardımcı olabilecek birisi var mıdır? Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
Merhabalar emrullah bey bende de aynı sorun var turistikte yaptırdığınız yerin numarasini atar mısınız özelden
Telefon görüşmesi bile yapamıyorum hışırtı ve ses duyulmayacak kadar az gidiyor, kimse ne dediğimi konuştuğumu dahi anlayamıyor, mikrofonu olmayan tel çöptür...

myfreddy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
asus zenfone 3
Konular
3
Karşı tarafa gıcırtı gidiyordu dün yazılım atıldı şuan hiç bir sorun yok çok şükür

Oyla:

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Vallahi ben tamir yaptırmıştım benimki de düzeldi yazılımsal değil de benimki mekanikti donanımsal yani...

Oyla:

myfreddy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
asus zenfone 3
Konular
3
Vallahi ben tamir yaptırmıştım benimki de düzeldi yazılımsal değil de benimki mekanikti donanımsal yani...
Telefonu güncelledim tekrar gitti ses aynı şekil oluyor kafayı yiyecem bunun yazılımını nasıl bulabilirim

Oyla:

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Telefonu güncelledim tekrar gitti ses aynı şekil oluyor kafayı yiyecem bunun yazılımını nasıl bulabilirim
Dostum benim anladım yazılımsal değil tekrar söylüyorum mekaniksel donanımsal yani tamir gerekiyor arada sırada düzeldiğine aldanma derim. Bozuk, temassızlık gibi bir problem, telefonun yere düşmesinden olduğunu tahmin ediliyor, tamir sonrası yere sert düşürme dedi bana...

Oyla:

Ahmet.01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Tamir yaptırdım uzman birisine, mekanik yani yazılımsal değil, 4-5 ay önce 700₺ gibi bir ücret ödedim, çok şükür düzeldi , yere sert düşürme yeter dedi,...
Aynı sorunu yaşıyorum çocuklar telefonu yere sert düşürdüğü için bu sorun meydana geldi nasıl yaptırabilirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gaziantep turistik çarşıda Enes elektronik alt katta köşede, Vedat Aktürk adı, uzman birisi sertifikaları var, eğitim de veriyor, çok fazla sayıda mi10t ve pro yaptığını söyledi, yaptırdığımdan beri sorun yok, çok memnunum..
Numara dm den atarım istersen..
Rica etsem numarası varsa atabilirmisiniz.

Oyla:

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Aynı sorunu yaşıyorum çocuklar telefonu yere sert düşürdüğü için bu sorun meydana geldi nasıl yaptırabilirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rica etsem numarası varsa atabilirmisiniz.
Olur göndereyim özelden kardeşim.

Oyla:

Enes2881

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes yıldırı
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
1
Merhabalar emrullah bey bende de aynı sorun var turistikte yaptırdığınız yerin numarasini atar mısınız özelden
Telefon görüşmesi bile yapamıyorum hışırtı ve ses duyulmayacak kadar az gidiyor, kimse ne dediğimi konuştuğumu dahi anlayamıyor, mikrofonu olmayan tel çöptür, mecburen Bluetooth kulaklık ile görüşüyorum, Endonezya global son sürüm kullanıyorum, sorunun çözümü için beklemem söylenildi, bu nasıl iştir ? Kim alır ki Xiaomi telefon bundan sonra, mi10t pro kullanıyorum, nasıl düzelir bu sorun, yardımcı olabilecek birisi var mıdır? Şimdiden

Oyla: Çözüm
Üst Alt