Çözüldü Mi10t pro mikrofon hışırtılı ve ses gitmeme sorunu...

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Endonezya global 12.5.4 son sürüm
Telefon Modeli
Mi10t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Telefon görüşmesi bile yapamıyorum hışırtı ve ses duyulmayacak kadar az gidiyor, kimse ne dediğimi konuştuğumu dahi anlayamıyor, mikrofonu olmayan tel çöptür, mecburen Bluetooth kulaklık ile görüşüyorum, Endonezya global son sürüm kullanıyorum, sorunun çözümü için beklemem söylenildi, bu nasıl iştir ? Kim alır ki Xiaomi telefon bundan sonra, mi10t pro kullanıyorum, nasıl düzelir bu sorun, yardımcı olabilecek birisi var mıdır? Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Çözüm
Telefon görüşmesi bile yapamıyorum hışırtı ve ses duyulmayacak kadar az gidiyor, kimse ne dediğimi konuştuğumu dahi anlayamıyor, mikrofonu olmayan tel çöptür, mecburen Bluetooth kulaklık ile görüşüyorum, Endonezya global son sürüm kullanıyorum, sorunun çözümü için beklemem söylenildi, bu nasıl iştir ? Kim alır ki Xiaomi telefon bundan sonra, mi10t pro kullanıyorum, nasıl düzelir bu sorun, yardımcı olabilecek birisi var mıdır? Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
Merhabalar emrullah bey bende de aynı sorun var turistikte yaptırdığınız yerin numarasini atar mısınız özelden
Telefon görüşmesi bile yapamıyorum hışırtı ve ses duyulmayacak kadar az gidiyor, kimse ne dediğimi konuştuğumu dahi anlayamıyor, mikrofonu olmayan tel çöptür...

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır acaba ?

Son düzenleme:
Oyla:

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
13.02 eea kurdum eskiye nazaran iyi oldu diyesim var ama gerçek olan birşey var, oda mikrofonun bozulduğu ses kaydı yaparken bile hışırtı uğultu, karşıdaki kişiye sesim gitmiyor, bir kişi güncelleme ile bozduklarını söyledi, su kaçmış diyen de var, telefon sert düştüğünden olduğunu söyleyen de var, tam bir muamma... Xiaomi senin yapacağın güncellemeyi de , telefonunuda diyesim var, yabancı sitelerde bu konudan muzdarip olan çok kişi var hala bir çözüm yok, anakart değişimi yap diyende oldu, ben yaparım 500-600₺'ni alırım ama yere düşürme diyende.. akıl karı değil bu Xiaomi, yapılmayan arızası olan telefon bildiğin çöp oluyor, sensör sıkıntı vardı önceden onu mu dersin, sesin bazen kesik gitmesi tarzı problemler mi dersin, mikrofonun şu an komple gittiğine mi yanayım? Buyrun siz söyleyin...

Oyla:

Serdarysk72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Note 10
Konular
5
13.02 eea kurdum eskiye nazaran iyi oldu diyesim var ama gerçek olan birşey var, oda mikrofonun bozulduğu ses kaydı yaparken bile hışırtı uğultu, karşıdaki kişiye sesim gitmiyor, bir kişi güncelleme ile bozduklarını söyledi, su kaçmış diyen de var, telefon sert düştüğünden olduğunu söyleyen de var, tam bir muamma... Xiaomi senin yapacağın güncellemeyi de , telefonunuda diyesim var, yabancı sitelerde bu konudan muzdarip olan çok kişi var hala bir çözüm yok, anakart değişimi yap diyende oldu, ben yaparım 500-600₺'ni alırım ama yere düşürme diyende.. akıl karı değil bu Xiaomi, yapılmayan arızası olan telefon bildiğin çöp oluyor, sensör sıkıntı vardı önceden onu mu dersin, sesin bazen kesik gitmesi tarzı problemler mi dersin, mikrofonun şu an komple gittiğine mi yanayım? Buyrun siz söyleyin...
Sorunu çözdünüz mü hocam

Oyla:

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Tamir yaptırdım uzman birisine, mekanik yani yazılımsal değil, 4-5 ay önce 700₺ gibi bir ücret ödedim, çok şükür düzeldi , yere sert düşürme yeter dedi,...

Oyla:

muratcolaker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi10t
Konular
0
Ustam bana yardımcı olur musunuz kime yaptırdınız nasıl bilgi alabilirim cihaza yapilmayan işlem kalmadı cihazi düşürdüm bundan sonra başladı bu ses olayı nasil yaptircam bi yardım eder misiniz

Oyla:

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Gaziantep turistik çarşıda Enes elektronik alt katta köşede, Vedat Aktürk adı, uzman birisi sertifikaları var, eğitim de veriyor, çok fazla sayıda mi10t ve pro yaptığını söyledi, yaptırdığımdan beri sorun yok, çok memnunum..
Numara dm den atarım istersen..

Oyla:

myfreddy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
asus zenfone 3
Konular
3
Gaziantep turistik çarşıda Enes elektronik alt katta köşede, Vedat Aktürk adı, uzman birisi sertifikaları var, eğitim de veriyor, çok fazla sayıda mi10t ve pro yaptığını söyledi, yaptırdığımdan beri sorun yok, çok memnunum..
Numara dm den atarım istersen..
Şuan işlem yaptırdığınaz beri sıkıntı varmı

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Şuan işlem yaptırdığınaz beri sıkıntı varmı
Bendeki cihazda da buna benzer bir sorun yaşamıştım, soket değişimiyle birlikte ona da baktırdım. İkisini de hallettiler, şu anda bir sorun yok.

Oyla:
Üst Alt