Sohbet Mi10t pro birtek soğuyan benmiyim...

dydnlee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NECİP
Cihazım
Note 8 pro
Konular
12
Arkadaşlar bildiğiniz üzere mi12t pro çıktı. 120watt ile birlikte. Ben sürekli pubg oynayan biriyim. Görüntü kalitesi olsun veya 4 saat oyundan sonra 1 saat süre şarj beklemem olsun cihazdan soğumaya başladım. Pubg için düzgünleştirme çok berbat gelmeye başladı. 12t proya geçmeyi düşünüyorum. Sizlerde durum nedir?

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
xioami den devam ederseniz böyle sorunlarla karşılaşmanız olağan rom vb atmayi sevmiyorsanız Samsung/oneplus/iphone modellerine yönelin

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Arkadaşlar bildiğiniz üzere mi12t pro çıktı. 120watt ile birlikte. Ben sürekli pubg oynayan biriyim. Görüntü kalitesi olsun veya 4 saat oyundan sonra 1 saat süre şarj beklemem olsun cihazdan soğumaya başladım. Pubg için düzgünleştirme çok berbat gelmeye başladı. 12t proya geçmeyi düşünüyorum. Sizlerde durum nedir?
Ben olsam geçmezdim zira o cihaz atmış FPS elinizdeki cihaz 90 FPS config atsanız bile orijinal 90 FPS gibi olmuyor 12'de pro çok güçlü bir cihaz dünyanın en güçlü telefonlarından biri belki ama pubg 60 fps maalesef en azından şimdilik

dydnlee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NECİP
Cihazım
Note 8 pro
Konular
12
xioami den devam ederseniz böyle sorunlarla karşılaşmanız olağan rom vb atmayi sevmiyorsanız Samsung/oneplus/iphone modellerine yönelin
İlk android cihazımdan bu yana hep rom root işleriyle uğraşıyorum hocam. Kendi cihazlarıma imeileri bile kendim atan biriyim. Birtek pubgye bir çözüm bulamadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekranın amelod olması ve hızlı şarjı cezbetti
Ben olsam geçmezdim zira o cihaz atmış FPS elinizdeki cihaz 90 FPS config atsanız bile orijinal 90 FPS gibi olmuyor 12'de pro çok güçlü bir cihaz dünyanın en güçlü telefonlarından biri belki ama pubg 60 fps maalesef en azından şimdilik

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
İlk android cihazımdan bu yana hep rom root işleriyle uğraşıyorum hocam. Kendi cihazlarıma imeileri bile kendim atan biriyim. Birtek pubgye bir çözüm bulamadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekranın amelod olması ve hızlı şarjı cezbetti
hocam ozaman işiniz çok basit yüklüyorsunuz fps modülünü yolunuza bakiyorsunuz bukadar basit
mi 9t de 66 fps alan adamim ben magisk modulleri ile 😂

dydnlee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NECİP
Cihazım
Note 8 pro
Konular
12
hocam ozaman işiniz çok basit yüklüyorsunuz fps modülünü yolunuza bakiyorsunuz bukadar basit
mi 9t de 66 fps alan adamim ben magisk modulleri ile 😂
Mesele FPS değilki hocam düzgünleştirme. Dikkat ederseniz haritalarda orta mesafeler alacalı görünüyor. 4x düzgünleştirme aktif olmuyor.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Öncelikle uzun saatler oyun oynayan biri için Amoled ekran tamamen yanlış seçim olur.
Oyunun en heyecanlı yerinde ekran parlaklığı birden bire düşer ve kendinizi lobide bulursunuz.
Amoled ekran film izlemek için mükemmel seçimdir ancak telefonda oyun için IPS panel her zaman iyidir.
12T pro elbette daha iyi bir telefon ancak haksız kıyaslama yapmak da anlamsız.
2 sene önceki 3.500 liralık telefon ile 23 bine satılan telefonu kıyaslamam ben.
Şahsen ben Mi 10T aktif kullanıyorum.
eu 12.0.12 ile thermal modülüm var.
Çok rekabetçi seviyede COD oyuncusuyum hiç yarı yolda bırakmadı. A11 ve A12 ile oyun performansı ciddi anlamda düştü yalnız A10 çok daha verimli.

Bütçeniz varsa durmayın bence yenisini alın. Yoksa da Thermal modül ve A10 deneyin ayrıca Thermal modül sonrası cihaz daha hızlı şarj olacaktır.

dydnlee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NECİP
Cihazım
Note 8 pro
Konular
12
Öncelikle uzun saatler oyun oynayan biri için Amoled ekran tamamen yanlış seçim olur.
Oyunun en heyecanlı yerinde ekran parlaklığı birden bire düşer ve kendinizi lobide bulursunuz.
Amoled ekran film izlemek için mükemmel seçimdir ancak telefonda oyun için IPS panel her zaman iyidir.
12T pro elbette daha iyi bir telefon ancak haksız kıyaslama yapmak da anlamsız.
2 sene önceki 3.500 liralık telefon ile 23 bine satılan telefonu kıyaslamam ben.
Şahsen ben Mi 10T aktif kullanıyorum.
eu 12.0.12 ile thermal modülüm var.
Çok rekabetçi seviyede COD oyuncusuyum hiç yarı yolda bırakmadı. A11 ve A12 ile oyun performansı ciddi anlamda düştü yalnız A10 çok daha verimli.

Bütçeniz varsa durmayın bence yenisini alın. Yoksa da Thermal modül ve A10 deneyin ayrıca Thermal modül sonrası cihaz daha hızlı şarj olacaktır.
Termal modül için kaynak atma şansınız varmıdır. Ayrıca bilgilendirme için teşekkür ederim

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Termal modül için kaynak atma şansınız varmıdır. Ayrıca bilgilendirme için teşekkür ederim
Aşağıda ek kısmında verdim. Android 10 ve Android 11 sürümlerinde sorunsuz çalışır bu modül Android 12 ile çalışmıyor yeniden başlatma yapıyor bilginize. En iyi performansı Android 10 ile verir.

Ekli dosyalar

• Disable Thermal.zip
    14,2 KB · Görüntüleme: 13

dydnlee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
NECİP
Cihazım
Note 8 pro
Konular
12
Mi12t pro siparişi verdim arkadaşlar. Teşekkürler.

Üst Alt