HyperOS Mi10T/ Pro (Apollo) HyperOS Ultra - Game Ready - V1 - Android 12 - Endonezya 14.0.1 rom üzerine inşaa

eren.07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 10T
Konular
2
Hocam size deneyimlerimden bahsedeyim. Ben hiç bir değişiklik veya hiç bir extra stabilite fark etmedim. İndo 14.01 romun modüllerle süslenmiş hali. Hatta çoğu modül stabil değil veya çoğu özellik çalışmıyor bunlardan biri sistem uygulamaları güncelleme. Dolby atmos okadar gereksiz bir şeymiş ki güzel olanı bozuyor. Romu ilk yüklediğiniz de veya içeriden geliştirme seçeneklerine girdiğinizde telefonu bootloader locked olarak görüyorsunuz. Başlangıç yani açılış ekranındada herhangi bir ibare bulunmadığı için sizi yanılgıya düşürüyor. Oyunlarda motionblur etkisi yaptığı için akıcılık yerlerde. Fps düşmeleri ve dinamik dfsp ayarında buglar mevcut sürekli 60 hrz e düşüyor. Şarjda aşırı bir ısınma mevcut. Klasik Android'in 12 versiyonundan sorunlar. Yani anlayacağınız hocam EU ROM 12.0.12 DEN BAŞKA BU TELEFONU göklere çıkaracak başka hiç bir rom yok. Ben bütün bunları bir oyuncu gözü ile yazıyorum. Bir diğer husus unutmadan söyleyeyim temaların bir kaçı hariç hiçbiri stabil değil. 🥹

Son düzenleme:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
m.özkan1414 hala test ediyor musunuz, deneyimleriniz nasıl acaba?
2 gün test ettim hocam, oyunlarda akıcılık oldukça iyi ama bunun romdan ziyade modülden olduğunu düşünüyorum. Öyle ahım şahım bir özellik eklenmemiş, içindeki özelleştirmeleri de kendimiz yine modülle yapabiliyoruz. Geçmeye değer mi derseniz, değmez.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
2 gün test ettim hocam, oyunlarda akıcılık oldukça iyi ama bunun romdan ziyade modülden olduğunu düşünüyorum. Öyle ahım şahım bir özellik eklenmemiş, içindeki özelleştirmeleri de kendimiz yine modülle yapabiliyoruz. Geçmeye değer mi derseniz, değmez.
Cevabınızı şimdi fark ettim hocam, kusura bakmayın. Teşekkür ederim.

Üst Alt