Yardım Mi10T-Note10lite-Note10s ses sorunu

cilgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
3
Merhabalar... Son bir kaç aydır arama yaparken ilk 10-15 sn ses gelmiyor kapatıp tekrar arama yapınca ses normal geliyor.. İlginç olan şey benim mi10T, eşimin note10lite ve babamın note10S... üçünde de aynı sorun var.. bu tür sorun yaşayan var mı ? yada böyle bir sorunu nasıl çözebiliriz ? Güncellemelerle mi alakalı acaba ? miu 12,5 ve üstü yüklü telefonlarda

hsynnn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Husyeib
Cihazım
Redmi note 5
Konular
1
Bende de aynı sorun mevcut bu durumu evde yaşıyorum. Evde telefonum çekmiyor Vo-Wifi kullanıyorum, genellikle ondan kaynaklanan bir sorun yaşıyorum. Dışarda ise böyle bir sorun yaşamadım.

cilgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
3
bizim dışarda iiçerde farketmiyor.. telekomdan turkcelle geçtim .. wowifi ondan sonra belirdi tel ekranında benim.. ne işe yarıyor nasıl kapatırım hiç bilgim yok

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
bizim dışarda iiçerde farketmiyor.. telekomdan turkcelle geçtim .. wowifi ondan sonra belirdi tel ekranında benim.. ne işe yarıyor nasıl kapatırım hiç bilgim yok
ayarlar-sim kartlar mobil ağlar-hattınız hangi slotdaysa ona tıklayın-en altta wifi kullanarak arama yapın seçeneğini kapatın vowifi kapanacaktır

Üst Alt