Yardım Mi10T Kendi Kendine Kapanma

justme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samet
Cihazım
Xiaomi Mi10t
Konular
5
TRXM olan Türkiye romu, MIXM Global rom. Aynı sorunu yaşarsanız fastboot ile tekrar stock yazılımı yükleyebilirsiniz ama tecrübeniz yoksa biraz uğraştırabilir.
İlginize gerçekten çok teşekkür ederim. Güncellemeyi yapayım bakalım sorun olucak mı ? Sorun olursa mecbur bir önceki sürüme yine. Sizi sorun yaşarsam dm ile ulaşıp rahatsız edebilirmiyim. BL kilidim kapalı en son mi hesabı girip verilen linkten bl kilidi açma süremi başlatmıştım.

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
İlginize gerçekten çok teşekkür ederim. Güncellemeyi yapayım bakalım sorun olucak mı ? Sorun olursa mecbur bir önceki sürüme yine. Sizi sorun yaşarsam dm ile ulaşıp rahatsız edebilirmiyim. BL kilidim kapalı en son mi hesabı girip verilen linkten bl kilidi açma süremi başlatmıştım.
Süreni başlattıysan güncelleme yapma, telefonu kapatıp açma bile o derece yoksa süre sıfırlanır. Bootloader kilidin açılınca tekrar konu açarsın oraya beni etiketlersin yardım ederim.

justme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samet
Cihazım
Xiaomi Mi10t
Konular
5
Süreni başlattıysan güncelleme yapma, telefonu kapatıp açma bile o derece yoksa süre sıfırlanır. Bootloader kilidin açılınca tekrar konu açarsın oraya beni etiketlersin yardım ederim.
Süreyi başlattıktan sonra servise gitti:( sayenizde öğreniyorum böyle umarım bir sorunla karşılaşmam yeni güncellemeden de dönmek zorunda kalmam daha önce mi8'e mi flash tool ile room atmışlığım var ama korka korka :) ilginize gerçekten teşekkür ederim.

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Süreyi başlattıktan sonra servise gitti:( sayenizde öğreniyorum böyle umarım bir sorunla karşılaşmam yeni güncellemeden de dönmek zorunda kalmam daha önce mi8'e mi flash tool ile room atmışlığım var ama korka korka :) ilginize gerçekten teşekkür ederim.
Rica ederim. Programı açıp sürenizi kontrol edebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stock MIUI romları bootloader kilidi açılmadan da yükleyebilirsiniz ondan yana sıkıntınız olmasın.

justme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samet
Cihazım
Xiaomi Mi10t
Konular
5
Rica ederim. Programı açıp sürenizi kontrol edebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stock MIUI romları bootloader kilidi açılmadan da yükleyebilirsiniz ondan yana sıkıntınız olmasın.
Anladım deneyip bir sorunla karşılaşırsam olmadı burdan konu kalabalığı yapmamak adına yazarım. Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler.

Üst Alt