Soru Mi10T ısınma durumu hk.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Kilifla alakali degil hocam. Bariz bir isinma var, umarim android11 hatasidir. Yoksa problem teskil edecek shake~~
BL acildiktan sonra rom testlerini yapacagim
Ben de aynı şeyi düşünüyorum. BL açmak için başvuru yaptım zaten direkt 168 saat sonunda göreceğiz.

Mogans00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Tuğra
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
0
Merhaba arkadaslar.
1-2 ay once mi10t pro kullaniyordum android10 da, normal kullanimda isinma tarzi bir sorunum yoktu. sensor de fazla tutaklik yapmiyordu. O cihazi sattiktan sonra yeni Mi10T düz modelini aldim.
Ve direk gelen android 11 e guncelledim.
Suanda sensor ciddi anlamda tutaklik yapiyor ve Normal kullanimda hissedilir sekilde isinma yapiyor.

Bu durum diger 10T/10T pro kullanicilarinda da aynimi ?
Ortalama 5-10 dakika standart kullanimda isinmaya basliyormu ve Sensorunuz arama esnasinda sorun yapiyormu ?

Durumun yazilimsal mi donanimsalmi oldugunu kesfetmeye calisiyorum.
Tesekkurler.
Bende de ısınıyor benimki mi 10 T pro versiyonu
Takipteyim

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Mi 10t pro kullanıyorum Yeni yapılan güncellemede ısınma oluyor eu beta kullanıyorum ilk 1 2 gün ısınıyor güncelleme yaptıgımda sonra normale dönüyor arama sensörü konusundada google uygulmasından diye düşünerek eu betaya geçtim şuan işimden dolayı sürekli telefonla konuşan biri olarak çok nadir karşılaşıyorum globalde kafayı yiyordum ektan açılıp kapanıyor yüzüm değince bekleme oluyor falan delirtiyordu ama eu beta iyi şimdilik

ibrahim1806

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim özel
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
0
Merhaba benim telefonda mi10t 128/6 bende ısınma problemi yok oyun dışında yada test programları dışında telefonun ısındığını hissetmiyorum sensör sorunuda maşaAllah hiç yaşamadım Hellas stabil 12.0.12 kullanıyorum android 10 miui kendi rehber ve arama programı var.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Merhaba benim telefonda mi10t 128/6 bende ısınma problemi yok oyun dışında yada test programları dışında telefonun ısındığını hissetmiyorum sensör sorunuda maşaAllah hiç yaşamadım Hellas stabil 12.0.12 kullanıyorum android 10 miui kendi rehber ve arama programı var.
Android 10'da yok zaten bu sorun genellikle 11 sürümlerinde.
Ben de eu 12.0.11 kullanıyorum hiçbir sorun yok.

ibrahim1806

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim özel
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
0
Android 10'da yok zaten bu sorun genellikle 11 sürümlerinde.
Ben de eu 12.0.11 kullanıyorum hiçbir sorun yok.
Konuyu açan arkadaş android 11'denmi telefonundan mı kaynaklı olduğunu bilemediği için bende kendi durumumu paylaşıyorum genel olarak android 10 'da böyle problemlerin olmadığını okuduğu zaman eminin onun aklında bir fikir oluşacaktır (tek sorunu ısınmada değil sensörle ilgilide bilgi veriyoruz) eğer ki siz çok eminseniz android 11'den kaynaklı olduğuna atın bi mesaj arkadaşımız boşuna vakit kaybetmesin kapatsın konuyu.

Üst Alt