Mİ10T 12.5 GUNCELLEMESİ GELMEDİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ofluoğlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi10t
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arkadaşlar resimde de gördüğünüz gibi en son sürüm 12.1.3 geldi. Daha yeni güncelleme gelmedi.Telefona IMEI kaydı yapıldı .Ne zaman telefonuma 12.5 güncelleme si gelir acaba ? Yada hiç güncelleme gelmeyecek mi yeni rom ve IMEI atıldığından dolayı ?teşekkürler

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Son düzenleme:

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arkadaşlar resimde de gördüğünüz gibi en son sürüm 12.1.3 geldi. Daha yeni güncelleme gelmedi.Telefona IMEI kaydı yapıldı .Ne zaman telefonuma 12.5 güncelleme si gelir acaba ? Yada hiç güncelleme gelmeyecek mi yeni rom ve IMEI atıldığından dolayı ?teşekkürler
Başlıktan dolayı konunuz yetkililer tarafından kapanacak haberiniz olsun.Her gün sorarsanız uyarı alabilirsiniz.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Serkan0944, Maddeleri okuyun lütfen : 1.2/2.2/3.4

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Küfür yok, hakaret yok
Engellenmesi için ne gibi neden olabilir
Boş yapmayın
2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir.

1.2. Yeni Konu Açmadan Önce Arama Yapın : Aklınıza takılan bir soru varsa büyük ihtimalle sizden önce birileri sormuştur. Arama yapmadan yeni konu açmayın.

3.4. Aynı sorun için birden fazla başlık açılmaması ve konunun ilgili bölüme açılması esastır.

3.10. Konu başlıklarında kelimelerin ilk harflerinin büyük, diğer harflerin ise küçük harflerle yazılması zorunludur.

Sürekli konu açarak cevap da bulamazsınız. Başkalarına sataşmaktansa kuralları okuyunuz, okuyamıyorsanız da kendi ahlak kurallarınızı gözden geçirin.

Tek konudan devam ediyoruz :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt