Sohbet Mi10 T Parasını Hakediyor Mu?

Mi10 T Parasını Hakediyor Mu?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Peki sizce oneplus nord mu yoksa mi 10t mi. Bu iki cihaz da yurtdışı olarak benzer fiyattalar hangisini önerirsiniz?
Edit: tekrar baktım özelliklerine mi 10t açık ara öndeymiş..
Mi 10 t derim kullanmaktayım cihazı gayet güzel kullanımı cihazın uzun Bir süre iş görür temiz kullanılırsa

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
ben yurt dışından aldım 8/256 400$
şarj başta sorun oldu ama zamanla düzeldi kamerası ve sesi baya güzel
oyunlarda ısınma donma yok (fazla oynamıyorum)
bence tek kötü yanı kulaklık yeri dönüştürücü ile kullanmak zorundasınız.
birde bazen çağrıyı sonlandırmada ekran kararıyor sensözr problemi var çok ciddi değil ama sanırım yazılımla düzelir
Hocam bu cihazın sensörünün adı farklıydı ama hareket sensörü var. Görüşme esnasinda sensörünün üstünü elinizle kapatırsanız bile ekranin kapanmadigini göreceksiniz. Deneme için bi arama yapın telefonu kulaginiza götürür gibi hareket ettirip deneyin. Bende geçenlerde forumda bununla ilgili bir yazi gördükten sonra denedim. Artık hic bir sorun yaşamıyorum

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Bencede yurtdışı fiyatları için sonuna kadar hakediyor

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Ne gibi dezavantajı n olacak ?
Siyahı seviyorum şu anda tüm kullandığım tüm duvar kağıtları düz siyah renk amoled ekranda siyah renkler için ekranı çalıştırmadığı için pil tasarrufu sağlıyor. Ayrıca amoled ekranda aod kullanılabiliyor

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23
Siyahı seviyorum şu anda tüm kullandığım tüm duvar kağıtları düz siyah renk amoled ekranda siyah renkler için ekranı çalıştırmadığı için pil tasarrufu sağlıyor. Ayrıca amoled ekranda aod kullanılabiliyor
bugün milyarlarca para verilen iPhone larda ips ekran kullanıyordu kimse neden ips demeyip alıyorduk bende dahil tercih meselesi diyelim senin için avantaj benim için dezavantaj

İ_acrr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro 256G
Konular
23

Buyrun size amoled garantisi daha bitmedi umarım değiştirirler degistirmesseler gitti 800-1000 TL

Ekli dosyalar

• IMG_20210602_152700.jpg
    IMG_20210602_152700.jpg
    4,8 MB · Görüntüleme: 30

suat2434

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
suat
Cihazım
Mİ 10T PRO
Konular
0
Hocam bu cihazın sensörünün adı farklıydı ama hareket sensörü var. Görüşme esnasinda sensörünün üstünü elinizle kapatırsanız bile ekranin kapanmadigini göreceksiniz. Deneme için bi arama yapın telefonu kulaginiza götürür gibi hareket ettirip deneyin. Bende geçenlerde forumda bununla ilgili bir yazi gördükten sonra denedim. Artık hic bir sorun yaşamıyor
merhaba arkadaşım sensörle ilgili buldugun yazıyı sana zahmet paylaşa
bilirmisin

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Amoled olmaması büyük bir eksi, onun dışında güzel cihaz, zaten uygun fiyatlı telefon yok gibi bir şey artık.

Üst Alt