Sohbet Mi Watch

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
İyi forumlar arkadaslar. Sizce yeni cikan Mi Watch Türkiye'ye ne zaman gelir. Saat benim çok hosuma gitti, siz ne dusunuyorsunuz, sice alinir mi?

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
İyi forumlar arkadaslar. Sizce yeni cikan Mi Watch Türkiye'ye ne zaman gelir. Saat benim çok hosuma gitti, siz ne dusunuyorsunuz, sice alinir mi?
CC9 Pro ile birlikte tanıtıldı. Telefon Aralık ayında ülkemizde satışa çıkacak. Gelseydi eğer saatte söylenirdi Aralık ayında gelecek diye. Herhalde 2020 de gelir. Fiyat çok önemli. Yani gidip 2.000 TL derlerse satmaz bence.

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
CC9 Pro ile birlikte tanıtıldı. Telefon Aralık ayında ülkemizde satışa çıkacak. Gelseydi eğer saatte söylenirdi Aralık ayında gelecek diye. Herhalde 2020 de gelir. Fiyat çok önemli. Yani gidip 2.000 TL derlerse satmaz bence.
Aynen hocam, fiyat onemli. Ama bi yerde apple watch fiyatina 3 tane alinabilir gibi bisey okumustum o yuzden 1000 - 1300 lira civari bisey bekliyorum. Oyle olursa kesin alirim

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
1000-1500 arasi gelinirse alinir.

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Aynen hocam, fiyat onemli. Ama bi yerde apple watch fiyatina 3 tane alinabilir gibi bisey okumustum o yuzden 1000 - 1300 lira civari bisey bekliyorum. Oyle olursa kesin alirim
1.000 liraya gelirse ve işlevsellik olarak Apple watch gibi olursa mi Band 4 u satar alırım bende

Mart kedisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
18
Bu cihaz gelir mi Türkiye ye e sim olayı var bizde kullanılamıyor yasal olarak. İllegal şekilde kullanılabilir mi bilgim yok ama bilemiyorum.

MI 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Bu cihaz gelir mi Türkiye ye e sim olayı var bizde kullanılamıyor yasal olarak. İllegal şekilde kullanılabilir mi bilgim yok ama bilemiyorum.

MI 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de bunu dusunerekten Huawei Watch GT2 aldim hocam, e sim muhabbetinden resmi olarak gelmez gibi, globale de cikarirlar mi e simsiz model bilemedim. Ee remsi olarak gelmeyince de kullanisli olmaz dedim kendimce.

Üst Alt