Yardım Mi Watch Lite Arayüz

LastWorld16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Revep
Cihazım
Mi Watch Lite
Konular
2
Merhaba. Bugün hepsiburada üzerinden mi watch lite satın aldım. İnceleme videolarından izlediğim kadarıyla yüzlerce saat arayüzü olduğu bilgisi vardı.
Xiaomi Wear uygulamasını indirdim. Saat ayarlarını yaptım fakat videolarda bahsedilen kadarın çok çok azını gördüm. Daha fazla arayüz seçeneği nereden bulabilirim? Bir de uygulamada bulunan arayüzleri indirdiğim ve aktardığım zaman arayüzler genellikle İngilizce oluyor. Türkçe yapma imkanım var mıdır?
Teşekkürler.

Krnl386

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kernel
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Coder & Developer
Konular
37
Merhaba. Bugün hepsiburada üzerinden mi watch lite satın aldım. İnceleme videolarından izlediğim kadarıyla yüzlerce saat arayüzü olduğu bilgisi vardı.
Xiaomi Wear uygulamasını indirdim. Saat ayarlarını yaptım fakat videolarda bahsedilen kadarın çok çok azını gördüm. Daha fazla arayüz seçeneği nereden bulabilirim? Bir de uygulamada bulunan arayüzleri indirdiğim ve aktardığım zaman arayüzler genellikle İngilizce oluyor. Türkçe yapma imkanım var mıdır?
Teşekkürler.

Merhaba ;

Aynı saatten bende almak istiyorum fakat şarj etme kısmında biraz aklımda soru işaretleri var. Şarj ünitesi oturtma yerinde saati takarken çizilme oluşuyormuş. Siz de böyle bir şey oldu mu?

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
Merhaba ;

Aynı saatten bende almak istiyorum fakat şarj etme kısmında biraz aklımda soru işaretleri var. Şarj ünitesi oturtma yerinde saati takarken çizilme oluşuyormuş. Siz de böyle bir şey oldu mu?
hocam arayüz konusu sıkıntılı, şu aşamada almayın, ekrana fotonuzu bile atamıyorsunuz

HASTLA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Xiaomi Mi Watch
Konular
0
Merhabalar, ben yaklaşık bir yıldır Xiaomi Mi Watch Lite kullanıyorum ilk zamanlar uygulamaya bir çok yeni arayüz geliyordu ancak bu aralar gelmemeye başladı acaba bu sorun sadece bende mi yoksa herkes yaşıyor mu?

Krnl386

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kernel
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Coder & Developer
Konular
37
Merhabalar, ben yaklaşık bir yıldır Xiaomi Mi Watch Lite kullanıyorum ilk zamanlar uygulamaya bir çok yeni arayüz geliyordu ancak bu aralar gelmemeye başladı acaba bu sorun sadece bende mi yoksa herkes yaşıyor mu?

Merhaba Arkadaşım;

Bende ortalama 1 yıl olacak kullanıyorum. Yeni arayüzler çok nadir geliyor. Bununla ilgili mail olarak service grubuna attım. Dönüş olarak kısa zaman içerisinde yeni arayüzler geleceği yönünde oldu.

0erdoan0

ErdoqanKır
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
44
Saat konusunda mümkün olduğunca 3. parti uygulamalara ve ingilizce forumlara bakmanızı öneririm. Ben de amazfit GTS modeli var. Yabancı forumlarda saat arayüzü ile ilgili istenilen herşey yerine getiriliyor. İstediğim apple watch kadranını bir arkadaş vasıtası ile saatime phyton ile kodlattırıyorum. üstelik fonksiyonlar da çok düzgün bir şekilde çalışıyor. Veya istediğim başka model bir saatin arayüzünü kendi Amazfit GTS'ime kodlattırabiliyorum. Şu anda kodlattırdığım arayüzler sayesinde apple watch'dan farkı kesinlikle anlaşılmıyor. Bu nedenle yabancı forumlara bir göz gezdirmenizi tavsiye ederim. Bu işle uğraşan kişiler bulursunuz.

Üst Alt