Çözüldü Mi Video'nun Kapanmaması

sytfdn07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
seyit
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.0.3
Telefon Modeli
Mi 11 Lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar galeriden herhangi bir videoyu izleyip çıktıktan sonra Mi Video arka planda sürekli açık halde kalıyor. her defasında uygulamayı açıp kapatmam gerekiyor. Eskiden Redmi Note 7 kullanırdım, onda da aynısı oluyordu. Rahatsız ediyor açıkçası bu. Bir çözümü var mı bunun?

Çözüm
Arkadaşlar galeriden herhangi bir videoyu izleyip çıktıktan sonra Mi Video arka planda sürekli açık halde kalıyor. her defasında uygulamayı açıp kapatmam gerekiyor. Eskiden Redmi Note 7 kullanırdım, onda da aynısı oluyordu. Rahatsız ediyor açıkçası bu. Bir çözümü var mı bunun?
Mi video uygulamasına girin ayarlarında arka planda ve bildirimde görünme oynatma ayarı olması gerekiyor, onları kapatıp deneyebilirsiniz. Ya da cihazınızda root varsa, app managwr uygulaması ile arka planda çalışmasını engelleyebilirsiniz.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Mi video uygulamasına girin ayarlarında arka planda ve bildirimde görünme oynatma ayarı olması gerekiyor, onları kapatıp deneyebilirsiniz. Ya da cihazınızda root varsa, app managwr uygulaması ile arka planda çalışmasını engelleyebilirsiniz.

Oyla: Çözüm

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Uygulamanın ayarlarına girin ve oynatıcıyı küçült kısmını kapatın.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-04-22-20-55-07-978_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2022-04-22-20-55-07-978_com.miui.videoplayer.jpg
    274,1 KB · Görüntüleme: 3
Oyla:
Üst Alt