Yardım Mi Video

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
arkadaşlar mi video da ki gereksiz video önerilerini görmemenin bir yolu var mı? videolar yüzünden evde kriz çıkacak :) programı kaldıramıyorum da bir yardım edecek varsa çok memnun olurum

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Eğer videolar Hindistan'a özel videolarsa elbette ki olabilir :)

:) yaa yok böyle bişey yaa kendi kendime iş açmışım türkiye yaptım düzeldi boşu boşuna hanımla papaz olduk akşam :)

tabi yüz tanıma gitti arabada falan kolaylık oluyordu onu açmanın başka yolu var mı ki

bölgeyi hon kong yaptım yüz tanıma geldi mi videoda reklam vs kalmadı , forumu meşgul ettim ama sorunu çözdüm sanırım :)

Son düzenleme:
Oyla:

10lion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ney
Cihazım
mi 8
Konular
4
h
:) yaa yok böyle bişey yaa kendi kendime iş açmışım türkiye yaptım düzeldi boşu boşuna hanımla papaz olduk akşam :)

tabi yüz tanıma gitti arabada falan kolaylık oluyordu onu açmanın başka yolu var mı ki

bölgeyi hon kong yaptım yüz tanıma geldi mi videoda reklam vs kalmadı , forumu meşgul ettim ama sorunu çözdüm sanırım :)

hong kong yapın bölgeyi o dedikleriniz olmaz. şu bölgeyi hindistan seçini ilk kim dediyse yüz tanıma için iyi trolledi milleti. bölgeyi hindistan seçince her yer reklam oluyor. hong kong yapın yüz tanıma gelir hiçbir yerde de reklam olmaz

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63

Geçmiş olsun hocam :) :)

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Oyla:

Sancak7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
2
Ayarlar/Ek Ayarlar/Yetkilendirme ve Geri alma altından Mi Video ve msa uygulamalarının yetkilerini geri alıp bir dener misiniz?
Hocam bende yetkiler geri alinmiyor mi.com da oturum açmanız gerekir diyo ben anlamadım

Oyla:

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23

Hocam en guzeli Azerbaycan, hem yuz tanima var hem reklam yok hem de ses yuksekligi cok iyi

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Hocam en guzeli Azerbaycan, hem yuz tanima var hem reklam yok hem de ses yuksekligi cok iyi
Günaydın hocam, bilgi için teşekkürler fakat baya oldu aştık o konuları :) Azerbaycandayız.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

leyladeniz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
leyladeniz
Cihazım
Xiomi red mi 9
Konular
0
Mi video dan birsey anlamadim.. Lutfen bu konuda beni aydinlatin..Kamera ile video çektim direk izlemeye tıkladığımda oynatmıyor mi videoya izin ver diyor onay verdim girdim mi video uygulamasina yerel online vs vs birsuru ozellik gordum kafam karisti yerel alaninda benim kameradaki videolar var benim bilmek istedigim telefonun kamerasindan cektigim videolari herkes mi görüyor sadece ben mi görüyorum

Oyla:
Üst Alt