Yardım Mi Unlock sürenin başa dönmesi %50 de takılması

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
Geçen hafta çarşamba günü cihazdan ve unlock programından gerekli talimatları yaptım bana 165 saat süre verdi. Süre bugün doldu . Teli Cihaza bagladım Mi unlock programına girdim Tekrar unlocka tıkladıgımda %50 de takıldı , cihazdan tekrar unlock bölümünden kayıta tıkladım otorum açma başarısız oldu dedi cihazda mi hesabınının oturununu kapatıp tekrar açtım bu sefer başarılı dedi cihazi pc'ye bagladım Mi unlock dan yapmaya kalktıgımda tekrar 165 saat dedi sinirle tekrar denedim yine %50 de kaldı . Çözümünü bilen varmı

Lanet olası Xiaomi insanları kanser etmekten orgazm mı duyuyor . Hem insanlara Google uygulamalarını kullanmayı zorunlu yapıyor hem de altı üstü bir rom atma işini işkenceye çevirmiş

edit : Şimdi 164 saat bekeleyin diyor şaka gibi

Ekli dosyalar

• 2.PNG
    2.PNG
    15,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 3.PNG
    3.PNG
    21,6 KB · Görüntüleme: 19

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Geçen hafta çarşamba günü cihazdan ve unlock programından gerekli talimatları yaptım bana 165 saat süre verdi. Süre bugün doldu . Teli Cihaza bagladım Mi unlock programına girdim Tekrar unlocka tıkladıgımda %50 de takıldı , cihazdan tekrar unlock bölümünden kayıta tıkladım otorum açma başarısız oldu dedi cihazda mi hesabınının oturununu kapatıp tekrar açtım bu sefer başarılı dedi cihazi pc'ye bagladım Mi unlock dan yapmaya kalktıgımda tekrar 165 saat dedi sinirle tekrar denedim yine %50 de kaldı . Çözümünü bilen varmı

Lanet olası Xiaomi insanları kanser etmekten orgazm mı duyuyor . Hem insanlara Google uygulamalarını kullanmayı zorunlu yapıyor hem de altı üstü bir rom atma işini işkenceye çevirmiş

edit : Şimdi 164 saat bekeleyin diyor şaka gibi

Hocam Note 9s in kilidini bu yöntemle sorunsuz açmıştım. Bugün de poco x3 için bl kilidi başvurusu yaptım. Konudaki adımları ve süre uzamaması için dikkat edilmesi gereken hususlar kısmını inceleyebilirsiniz.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bende Xiaomitool V2 ile 168 saat/7 gün de süre uzamadan tek seferde açtım, deneyebilirsiniz...

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
Bende Xiaomitool V2 ile 168 saat/7 gün de süre uzamadan tek seferde açtım, deneyebilirsiniz...

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hocam Note 9s in kilidini bu yöntemle sorunsuz açmıştım. Bugün de poco x3 için bl kilidi başvurusu yaptım. Konudaki adımları ve süre uzamaması için dikkat edilmesi gereken hususlar kısmını inceleyebilirsiniz.
eyvallah . sanırım benim süre oturum muhabbetinden başa dönmüş. forumda bir konuda %50 de kalırsa öyle yapın diyordu keşke yapmasaydım.
Pc üzerinden google kişiler mesajlaşma rehber uygulamalarını kaldırınca miui kişiler mesajlaşma yüklersem çalışırmı . benim rom yüklememdeki tek amaç google uygulamarından kurtulmak. 164 saat diyor türkçe mi tool ile de denedim. digerini deniyorum şimdi ama umudum yok

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Cezzar_tr, Çalışmaz,en sağlıklı ve sorunsuz custom rom yükleme olur.

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
V2 programi kullan hocam benimde basa dondu 3 hafta verdi vs
V2 ile 1 hafta aldim süre bitince tekrar denedim acildi suan

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
Cezzar_tr, Çalışmaz,en sağlıklı ve sorunsuz custom rom yükleme olur.
teşekkürler boşuna ugraşmamış oldum en azından . 1 hafta daha bekleyecegim yine olmazsa telefondan kurtulacagım. mi 8 lite gibi miui uygulmaları var sanarak aldım Xiaomının böyle bir aptallık yaptıgından habersizdim. Allahtan ABD huawei gibi olmasada kısmi kara listeye aldı xiaomiyi de abd şirketleri yatırım yapamayacak ticari ortak olamayacak. ders olsun xiaomiye. 3-5 dolar için kendi uygulamalarını devre dışı bırakmak nedir ya . mi 8 litenin batarya performansı zayıftı yoksa asla degişmem 9s e batarya dışında.
V2 programi kullan hocam benimde basa dondu 3 hafta verdi vs
V2 ile 1 hafta aldim süre bitince tekrar denedim acildi suan
bu pro ile 1 hafta daha bekleyecegim . en azından mi tool gibi uyuz degil hata verip durmuyor. teşekkür ederim

eneskara

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Note 9
Konular
0
....ders olsun xiaomiye. 3-5 dolar için kendi uygulamalarını devre dışı bırakmak nedir ya ......
Birkaç dolar için böyle bir şey yapılmıyor. Hatta xiaomi kendi uygulamalarindaki reklam gelirinden vaz geçerek zararda ediyor.
Maalesef ülkemizde ozel hayatın gizliliği kanunu gereğince yaptığınız bir telefon görüşmesini karşı tarafa bildirmeden kaydetmek suçtur.
Demokratik olarak az gelişmiş ülkelerde boyle bir zorunluluk ve kanun olmadığından, hint , Endonezya, Çin gibi ülkelerde miui kendi arama uygulamasını kullanırken avrupa ülkelerinde mecburen google uygulaması kullanıyor.

BL kilidi ise rom yüklemeyi baltalamak değil tamamen sizi koruma amaçlı. Telefonunuzun çalınması veya kaybolması durumunda bilgilerinizin kimsenin eline geçmemesi için. Süre güvenlik amacıyla veriliyor. Eğer başvuruyu yapan siz degilseniz bunu tespit amaçlı. Son derece yerinde ve güzel bir önlem.
Konu ile ilgili hiçbir bilginiz olmadan itham ettiğiniz şeyler sadece sizi korumak amaçlı. Dünyanın sayılı bir elektronik devinin geliştiricilerinin, stratejistlerinin "salak" olabileceğini düşünmek herhalde o firmanın giriş seviyesi bir telefonunu belkide kaçak olarak alanlara özgü bir yargı olsa gerek.
Kaldı ki rom yükleme ve bl açılmasına hiç izin vermeyen firmalar bile varken, xiaomi fan sitesinde verip veriştirmek nasıl oluyor anlamak zor. Burası xiaomi ve miui sevenlere ait.

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
Birkaç dolar için böyle bir şey yapılmıyor. Hatta xiaomi kendi uygulamalarindaki reklam gelirinden vaz geçerek zararda ediyor.
Maalesef ülkemizde ozel hayatın gizliliği kanunu gereğince yaptığınız bir telefon görüşmesini karşı tarafa bildirmeden kaydetmek suçtur.
Demokratik olarak az gelişmiş ülkelerde boyle bir zorunluluk ve kanun olmadığından, hint , Endonezya, Çin gibi ülkelerde miui kendi arama uygulamasını kullanırken avrupa ülkelerinde mecburen google uygulaması kullanıyor.

BL kilidi ise rom yüklemeyi baltalamak değil tamamen sizi koruma amaçlı. Telefonunuzun çalınması veya kaybolması durumunda bilgilerinizin kimsenin eline geçmemesi için. Süre güvenlik amacıyla veriliyor. Eğer başvuruyu yapan siz degilseniz bunu tespit amaçlı. Son derece yerinde ve güzel bir önlem.
Konu ile ilgili hiçbir bilginiz olmadan itham ettiğiniz şeyler sadece sizi korumak amaçlı. Dünyanın sayılı bir elektronik devinin geliştiricilerinin, stratejistlerinin "salak" olabileceğini düşünmek herhalde o firmanın giriş seviyesi bir telefonunu belkide kaçak olarak alanlara özgü bir yargı olsa gerek.
Kaldı ki rom yükleme ve bl açılmasına hiç izin vermeyen firmalar bile varken, xiaomi fan sitesinde verip veriştirmek nasıl oluyor anlamak zor. Burası xiaomi ve miui sevenlere ait.
Oppo AB de satış yapmıyormu git bak onda var m yok mu ses kaydı. Ben o uygulamaları zorunlu tutmasını kastediyorum asıl sorunum bu ayrıca . Google kişiler ve dialer den kurtulmak isteyen kurtulamıyor rom dışında çözümü yok. Seçim hakkını bırakmalı ister google yüklerim ister başka bu xiaomiyi de yasaları da alakadar etmez . Ayrıca kendi uygulamarında reklam gösteren xiaomi mi mi paradan vazgeçeçek? Ayrıca Miui mesaj ve kişilerde reklam çıkımıyor vazgeçtigi bi halt yok kişi verileri dışında okey ? Google mesajlaşma kişiler gibi verileri başkasına bırakmak istemiyor karşılıgında da xiaomi ye destek veriyor (du) ama yine de ABD den yedi zokayı ya xiaomi 10 numara oldu. Bırak fan boyluk yapmayı ayrıca . Benden iyi fanboy bulamazsın , evde 4 xiaomi cihaz var çevremde bizzat benden dolayı alan 10 kişi var 2 tanesinin siparişini bizzat ben hepsiburada hesabımdan yaptım istersen hepsinin kanıtını atarım . Xiaomi Saf androidlerde neden BL süresi yok onlar telefon degil mi çalınamaz mı.

Miui kişiler arama mesajlaşmayı kaldırıp yerine sokumsolik google uygulamalarını getirip ZORUNLU tutması Xiaomiyi benim için bitirmiştir.

Son düzenleme:
Üst Alt