Yardım Mi Unlock Request Parameter Error Hatası (Redmi note 7)

muty03

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa Anıl
Cihazım
Mi A2 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.4.0
Telefon Modeli
RedMi Note 7
Bootloader Kilidi
Kapalı
Mi unlock kilidi açmaya çalıştığımda %99 kadar gelip daha sonra ekte de olan Request Parameter Error hatasını veriyor.

Yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• miunlock.jpg
    miunlock.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 94

teknoemin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
3
Her ne kadar konu eski olsa da şu ana kadar çözülmemiş yada hala aynı problemi yaşayan arkadaşlara yardımcı olması adına...
Muhtemelen hatanın sebebi unlock başvurunuzdan sonra unlock işlemini yapmamış olmanız. Şayet bu arada cihazının mi hesabı ile bağlantısı herhangi bir nedenden dolayı kesildi ise ( fabrika ayarları, wipe factory reset vb. ) bu hatayı alırsınız.
ÇÖZÜM: Geliştirici seçeneklerine giderek kilit durumuna girerek hesap ekle deyiniz ve mi hesabınızın senkronize edilmesini bekleyiniz. Başarılı bir şekilde eklendi uyarısını aldıktan sonra artık cihazı fastboot olarak açıp sorunsuz bir şekilde unlock edebilirsiniz.

Oyla:

mustigtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
Öncelikle ilginiz ve cevabınız için teşekkürler. "ÇÖZÜM: Geliştirici seçeneklerine giderek kilit durumuna girerek hesap ekle deyiniz ve mi hesabınızın senkronize edilmesini bekleyiniz. Başarılı bir şekilde eklendi uyarısını aldıktan sonra artık cihazı fastboot olarak açıp sorunsuz bir şekilde unlock edebilirsiniz. " bu dediklerinizin hepsini yaptım. ama senkronize kapalıydı yaptığımda. senkronizeyi açıp tekrar mı yapayım?

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Öncelikle ilginiz ve cevabınız için teşekkürler. "ÇÖZÜM: Geliştirici seçeneklerine giderek kilit durumuna girerek hesap ekle deyiniz ve mi hesabınızın senkronize edilmesini bekleyiniz. Başarılı bir şekilde eklendi uyarısını aldıktan sonra artık cihazı fastboot olarak açıp sorunsuz bir şekilde unlock edebilirsiniz. " bu dediklerinizin hepsini yaptım. ama senkronize kapalıydı yaptığımda. senkronizeyi açıp tekrar mı yapayım?
farklı bir mi unlock sürümü kullanın ve evet senkronize edin

Oyla:

mustigtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
farklı bir mi flash derken ? link atabilme şansınız var mıdır?

Ekli dosyalar

• index.jpg
    index.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 32
  • index2.jpg
    index2.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 33
Oyla:

mustigtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
Son düzenleme:
Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
tmmdır bide bunu deneyeyim teşekkürler...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ustam yine olmadı aynı hatayı alıyorum pc nin net.framework güncellemesinden olabilir mi şuan hazırda güncelleme var yapmamıştım?
Deneyin hocam

Oyla:

alonso32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur
Konular
0
Bütün ustalara kolay gelsin

Elimde redmi note 8 pro var ve içinde chine rom var ben global rom yüklemek istiyorum ama bootloader kapalı önceden cihaza repair işlemi yapmışlar ama bootlader sonradan kapatmışlar şu anda mı hesabı açıyorum ama geliştiricilerde bulunan mı unlock status bölümünde hasabı aktif hale getiremiyorum yani izin vermiyor request premier error hatası veriyor çok araştırdım ama çözüm bulamadım yardımcı olabileceğiniz bi durum varsa yazarsanız sevinirim iyi haftalar.
Daha az göster

YANITLA

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bütün ustalara kolay gelsin

Elimde redmi note 8 pro var ve içinde chine rom var ben global rom yüklemek istiyorum ama bootloader kapalı önceden cihaza repair işlemi yapmışlar ama bootlader sonradan kapatmışlar şu anda mı hesabı açıyorum ama geliştiricilerde bulunan mı unlock status bölümünde hasabı aktif hale getiremiyorum yani izin vermiyor request premier error hatası veriyor çok araştırdım ama çözüm bulamadım yardımcı olabileceğiniz bi durum varsa yazarsanız sevinirim iyi haftalar.
Daha az göster

YANITLA
Çözümü yok maalesef
Orijinal IMEI dosyaları olmadığı sürece

Oyla:

byhnd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
nevo
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Çözümü yok maalesef
Orijinal IMEI dosyaları olmadığı sürece

merhabalar bende orjinal imei repair dosyaları var. nvdata ve nvram. aynı şekilde imei repair yapıp yanlışlıkla china rom yükledim ve kilitlendi telefon. çözümü nedir bilginiz varmı ?

Oyla:
Üst Alt