İnceleme Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Roxy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cenk
Cihazım
Mi8
Konular
1
Blitzwolf FYE8 alın hem konuşma hemde müzik performansı çok iyi bunuda 8'e falan katlar. Banggood'taki indirimleri kovalayın.
Hocam iki kulaklığı da kullandım. Müzik olarak mid ve tiz sesler de xiaomi, bass da ise fye. Telefon görüşmesi için kesinlikle xiaomi önde. Şarj olarak pek fark yok ama xiaomi önde yine. Şahsen öyle 8'e katlayacak bu durum yok. İş silikonlu sevip sevmemekte kaliyor birde nasıl tür müzik dinlediğine.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Hocam iki kulaklığı da kullandım. Müzik olarak mid ve tiz sesler de xiaomi, bass da ise fye. Telefon görüşmesi için kesinlikle xiaomi önde. Şarj olarak pek fark yok ama xiaomi önde yine. Şahsen öyle 8'e katlayacak bu durum yok. İş silikonlu sevip sevmemekte kaliyor birde nasıl tür müzik dinlediğine.

Ben FYE8'i daha iyi buluyorum. Slikonsuz kulaklıkta müzikte dinlemek bence çok kötü. Sliikon olmadığı için bence tiz ve midler daha yoğun geliyor kulağa bu yüzden o şekilde düşünüyor olabilirsiniz. Bass performansı olarak net şekilde FYE8 önde katılıyorum o konuda. Şarj süresi olarakta ben bir tık daha iyi buluyorum FYE8'i. Slikonsuzun olayı telefonla görüşme için bence ama FYE8'de konuşma için gayet iyi. Ben FYE7'yi kullanıyorum gürültü engelleyici yok ona rağmen karşıya sesim gayet iyi gidiyor minibüs,otobüs gibi ortamlarda test ettim. Banggood'taki fiyatlar düşerse kesinlikle Xiaomi'nin yerine tercih ederim.

ihsanoflaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İhsan Oflaz
Cihazım
Red Mi Note 8 P
Konular
0
Merhaba ben yeni aldım modeli ama bir sorum var pop up falan herşey tamam ama Mi Aİ uygulamasında gözükmüyor nasıl bağlayabilirim

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Alıp inceledim arkadaşlar ilk sayfaya da ekledim. Aklınıza birşeyler takılırsa bu konudan cevaplarım.

Draco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
Alıp inceledim arkadaşlar ilk sayfaya da ekledim. Aklınıza birşeyler takılırsa bu konudan cevaplarım.
Incelemeden sonra butun kararim degisti hocam, stabilite en onemli sey. Mi6 sahibiyim, Mi Band 2 ile kullaniyordum, ilk ciktiginda aldim ikisini de. Ne yaptiysam Mi Band 2 ile stabil bluetooth baglantisi kuramadim. Surekli bir acaba koptu mu endisesi ile kullandim urunu ki amacim bana gelen aramalari haber vermesi idi titresimle. Benzer seyler yasanacak olduktan sonra hic kiymeti yok diger ozelliklerin, kullanamamak gibi bir sey benim icin. Tesekkurler inceleme icin :)

Anlasilan biraz daha pahali bir sey bakmak lazim, FYE8 dikkatimi cekmedi degil ama onda da garanti konusu soru isareti.. Bir de kutusu buyukce biraz, cepte tasinacak gibi degil. Uzun konusma olacagi zaman takip kullanacagim bir urun ariyorum ama henuz bulamadim :)

Lonesomecowboy

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cs
Cihazım
iphone 12
Konular
2
Geçtiğimiz Cumartesi günü Airdots kulaklığımın bozulması akabinde evofone ankamall mağazasından 300 liraya bu kulaklığı aldım. Elbette Hepsiburada'da 50 tl daha ucuza bulmak mümkün ancak orjinal mi değil mi ikilemi yaşamak istemediğimden aldım geçtim.

Yaklaşık 4 günlük kullanımımda herhangi bir sorun yaşamadım. Tarla ortasında yaptığım görüşmeler olsun , direksiyonda yaptığım görüşmeler olsun hayli stabil ve tatminkardı. Zaten ana önceliğim direksiyondayken kullanabilmekti. Sesiniz karşıya net gidiyor ve kaşının sesi de gayet temiz geliyor. yukarıda bazı arkadaşların telefona bağlantı konusunda sorun yaşadığını gördüm, ben samsung note 8 cihazımda bugün bağlanma sorunu yaşadım. onda da telefonun bluetoothu kapalı konumdan açık konuma getirip, kulaklığı bağlamama rağmen yaptığım arama telefonun ahizesinden gerçekleşti. Kulaklığı kutusuna koyup, telefonun bluetooth bağlantısını kesip, yeniden çalıştırınca kulaklıklar kutudan çıktığı gibi bağlandı ve şu ana kadar sorunsuzca kullanmaya devam ediyorum. Bağlanma hızını oldukça sevdim. Galaxy note 8 ile uyumyu gayet güzel. Kulaklığın pil seviesini de görebiliyorsunuz. Kutunun da pil seviyesini görmek isterdim, ama hangi uygulamayı denediysem hem stabiliteyi bozdu, hem de sadece kulaklığın pil seviyesini göstermekten başka bir işe yaramadı.

Kulaklıkta daha alışamadığım nokta çağrı cevaplama/kapatmanın bazen çalışmaması. Bildiğim kadarıyla ister sağ, isterse sol teke 2 kez tık yaptığınızda görüşme sonlanıyor veya başlıyor. sol kulaklıkta bu bazen adam gibi çalışmıyor, çalışmadığı gibi google asistan devreye giriyor. Sağdaki tıktıkta sorun yok.

Mi band 4 ile birlikte kullanımda oldukça konforlu bir hal alıyor. Mi band da çağrı cevaplayamıyorsunuz ama bitirebiliyorsunuz. Çağrı bitirmeyi mi banddan yapmaya başladım artık. Spotifyda müzik dinlerken sesi ve müziği de mi banddan kontrol edebiliyorsunuz. Bu ikisi ile memnun messut takılıyorum.

Kulaklığa dönecek olursam: Günde en fazla 20 dk. müzik dinlediğim için kalitesine bir şey diyemeyeceğim ancak sürücüler apple airpodslarda kullanılan özelliklerle aynı. Belki ufak bir silikon uç desteği ile daha tatminkar bir seviyeye gelir. Kulaklığı kulaktan çıkarınca duraklatma işlevi bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor. Stabil değil bu özellik.

Kutu tasarımını beğendim. Kulaklıkları kutuya koymak ve almak son derece basit. Airdosta bu konuda oldukça zorlanıyordum ve en sonunda kulaklıklardan sol tekini düşürmem neticesinde bozdum.

Sonuç olarak, şu kısa kullanımım neticesinde kulaklıklardan memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Aliozis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Öziş
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0

Arkadaşlar şöyle bir uygulama var googleplay de yakında diyor daha çıkmadı mi ai uygulaması olabilir kayıt oldum bekliyorum belki bu kulaklık bağlama ve güncelleme sıkıntımıza çözüm olur

umut1432

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
0

Arkadaşlar şöyle bir uygulama var googleplay de yakında diyor daha çıkmadı mi ai uygulaması olabilir kayıt oldum bekliyorum belki bu kulaklık bağlama ve güncelleme sıkıntımıza çözüm olur
Hocam apk sı mevcut

dinimet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dinimet
Cihazım
dinimet
Konular
0
Merhaba ben de bu kulaklığı amazon'dan aldım. Ama iki farklı cihazda eşleştirme olmuyor bende. Sizde de öyle mi?

Mesela telefonla eşleştirdim kullandım diyelim. Telefondan bağlantısını kesiyorum. Bilgisayarla eşleştiriyorum. Bilgisayarda kullanıp bağlantıyı kesince, tekrar telefona bağlanmıyor otomatik olarak. Yeniden eşleştirmem gerekiyor. Sonra bilgisayara da otomatik bağlanmıyor. Cihazı kaldırıp tekrar eşleştirmem gerekiyor.

Üst Alt