Soru Mi Tools ile hard bricked cihazı fastboot atarken donma!!!

uurkalkay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
1
Selamlar iyi forumlar herkese;
Dün birçok arkadaşn belittiği gibi 2020 mitools ile 12ve11 miui roomlarını kullandım .(19ve18 denedim direkt hata aldım)
Ancak ilk yüklemeden sonra (ilk yeşil loading ) donuyor ve "flashing" devam edilyor gösteriyor. 45dk-1saate yakın bekledim sonuç değimedi.
NOT: EDL test point ile de bataryayı çıkamadan da yaptım aynı yerde kalıyor ..
lütfen yardım facepalm~~
(note 6 pro)

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Selamlar iyi forumlar herkese;
Dün birçok arkadaşn belittiği gibi 2020 mitools ile 12ve11 miui roomlarını kullandım .(19ve18 denedim direkt hata aldım)
Ancak ilk yüklemeden sonra (ilk yeşil loading ) donuyor ve "flashing" devam edilyor gösteriyor. 45dk-1saate yakın bekledim sonuç değimedi.
NOT: EDL test point ile de bataryayı çıkamadan da yaptım aynı yerde kalıyor ..
lütfen yardım facepalm~~
(note 6 pro)
Eğer bilgisayar AMD işlemcili ise sorun çıkabilir.Ayrıca bildiğim kadarıyla note 6 pro auth içeriyor.Yani öyle kalmasaydı,ilerleseydi de edl moddan flashlama yapamazdınız.Eğer Intel bir bilgisayar bulursanız deneyin,ama büyük ihtimalle auth isteyecektir.Eğer auth isteyip hata vermesi kadar kısmına gelebilirseniz yardımcı olabilirim.

uurkalkay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
1
Eğer bilgisayar AMD işlemcili ise sorun çıkabilir.Ayrıca bildiğim kadarıyla note 6 pro auth içeriyor.Yani öyle kalmasaydı,ilerleseydi de edl moddan flashlama yapamazdınız.Eğer Intel bir bilgisayar bulursanız deneyin,ama büyük ihtimalle auth isteyecektir.Eğer auth isteyip hata vermesi kadar kısmına gelebilirseniz yardımcı olabilirim.
2 pc var ikiside intel Win 8.1 diğeri Win 10 aynı olay ikisinde de ilk yeşil loadingden sonra kalıyor.

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
2 pc var ikiside intel Win 8.1 diğeri Win 10 aynı olay ikisinde de ilk yeşil loadingden sonra kalıyor.
O zaman sorun klasörde olabilir.Rom klasörünün uzun adını rom olarak değiştirin ve başka bir klasör içine atmayın.Direk C diskinde olsun.MiFlash'ın adını da miflash olarak değiştirin ve onu da C diskine atın.

uurkalkay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
1
O zaman sorun klasörde olabilir.Rom klasörünün uzun adını rom olarak değiştirin ve başka bir klasör içine atmayın.Direk C diskinde olsun.MiFlash'ın adını da miflash olarak değiştirin ve onu da C diskine
"36sn" yaazan kısım 5000e kadar gidiyo auth adl yapınca istemiyor.
ama buda ilerlemiyo

Ekli dosyalar

• Adsızs.png
    Adsızs.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 10

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
edin hadi nasıl ediceksiniz
Özelde sıkıntı yok falan yazdım ama daha yeni farkettim.Size yardımcı olmaya çalışan birine böyle davranacaksanız gidin buradan.Lütfen yardım edin diye yazıyorsunuz edene et hadi nasıl edeceksin diyorsunuz.Bir bildiğimiz var ki konuşuyoruz değil mi?Para alacağım diye kimsenin kahrını çekemem,eğer bu yaklaşımla size yardım edecek varsa ya tanıdığınızdır yada gözü paradan başka bir şey görmüyordur.Yediğinizle kalın,ben yardım etmiyorum.

uurkalkay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
1
Özelde sıkıntı yok falan yazdım ama daha yeni farkettim.Size yardımcı olmaya çalışan birine böyle davranacaksanız gidin buradan.Lütfen yardım edin diye yazıyorsunuz edene et hadi nasıl edeceksin diyorsunuz.Bir bildiğimiz var ki konuşuyoruz değil mi?Para alacağım diye kimsenin kahrını çekemem,eğer bu yaklaşımla size yardım edecek varsa ya tanıdığınızdır yada gözü paradan başka bir şey görmüyordur.Yediğinizle kalın,ben yardım etmiyorum.
baba sen yazıyı imalı okumuşşun(bende çok dikkat etmeden yazmışım kabul:)) da ben şuan bu uğraşın içine girdiğimden "edin hadi biriniz gına geldi" gibi aslında yardım et etme farketmez de yanlış anlaşılmak istemem ...

Üst Alt