Yardım Mi tarayıcı açılması

trgy08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 13T
Konular
3
Merhaba benim bir sorum var bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
Galeriye girip çekmiş olduğum videolardan herhangi birini açıp izlediğimde video bittiğinde geriye dönüş çıkış yapmak istediğimde geri tuşuna bastığım zaman otomatik olarak mi tarayıcı açılıp internete giriyor yani galeriden veya videodan çıkış yapmıyor önce tarayıcıyı açıyor 2-3 kez geri geri bastığımda tarayıcıyı kapatıyor ve galeri sayfasına ana sayfasına dönüş yapıyor bu konu hakkında fikir ve yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

trgy08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 13T
Konular
3
Merhaba benim bir sorum var bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
Galeriye girip çekmiş olduğum videolardan herhangi birini açıp izlediğimde video bittiğinde geriye dönüş çıkış yapmak istediğimde geri tuşuna bastığım zaman otomatik olarak mi tarayıcı açılıp internete giriyor yani galeriden veya videodan çıkış yapmıyor önce tarayıcıyı açıyor 2-3 kez geri geri bastığımda tarayıcıyı kapatıyor ve galeri sayfasına ana sayfasına dönüş yapıyor bu konu hakkında fikir ve yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuyla ilgili video da ekledim videodan çıkmak için geri tuşuna bastığımda tarayıcı açılıyor göründüğü üzere birkaç kez geri geri yaptığımda tarayıcı kapanıp öyle galeri Ana sayfasına dönüyor.

BurhanD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Xiaomi Mi 10T
Konular
4
Mi Tarayıcıyı kaldırın kurtulun. Ne düzgün çalışıyor ne de kullanım kolaylığı var.

trgy08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 13T
Konular
3
Anladım tarayıcıyı kaldır kurtul diyosun teşekkürler

Üst Alt