Çözüldü Mi takvim tatiller hakkında

RfkAktn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Mi 9T
Konular
10
Takvime gir üç noktayı tıkla ayarlara gir tavim hesaplarına gir orada Türkiye tatillerini işaretle bütün resmi ve dini günler göstericektir
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

hamsi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hami
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
0
google takvimi indirin mi takvimden hesaplara girip eklenmiş mi bakın ekleniyor öyle sonra silebilirsiniz google ı senkron olduktan sonra

giray2018

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Mi note8
Konular
0
Selamün aleyküm herkese hayırlı cumalar ve Ramazanlar. Bu uygulamada resmi ve özel günler gösterilmiyor mu varsa da bir ayarı mı var örneğin bugün 1 Mayıs işçi Bayramı takvimde 1 Mayıs'a bastığımızda işçi Bayramı diye göstermesi gerekmez mi eski Huawei g8 telimde bu özellik vardı. Teşekkürler
Uygulama ayarlarından takvim uygulamasının güncellemesini kaldırıp devre dışı bırakın ve sonra tekrar etkinleştirdiğinizde takvim+ayarlar+takvim hesaplarına girdiğinizde mail adresleri ve google takviminin eklendiğini görebilirsiniz

RfkAktn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Mi 9T
Konular
10
Uygulama ayarlarından takvim uygulamasının güncellemesini kaldırıp devre dışı bırakın ve sonra tekrar etkinleştirdiğinizde takvim+ayarlar+takvim hesaplarına girdiğinizde mail adresleri ve google takviminin eklendiğini görebilirsiniz
Eyvallah hocam ama konu 1 sene öncenin angel~~

doganz.23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan ZABIN
Cihazım
POCO X3 PRO 8GB
Konular
0
Arkadaşlar merhabalar. Aynı sorun bende de vardı. Google hesabınıza PC üzerinden giriş yapın. Google Takvim uygulamasıan giriniz.
burdan google hesabınıza giriş yapın ve sağ üstten dişli simgesine tıklayıp ayarlara girin. CTRL + F yaparak alternatif yazsın Alternatif Takvimler çıkacam. Orası Muhtemelen YOK işaretlidir. Oraya girerek Hicri - Resmiyi tıklayın. Telefonunuzdan takvim ayarlarına girin, hesaplara girdiğinzde türkiyedeki tatiller isimli bir yer aktif olacak. Orayı tikleyerek Takviminize dini günleri ekleyebilirsiniz. Herkese hayırlı ramazanlar. :)

Üst Alt