Soru Mi serisi mi note serisi mi pocco mu?

BilocanGöklerde

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Redmi 5 plu
Konular
12
Arkadaşlar burada okuduğum kadarıyla Mi 10larda kasma mevcutmuş. Note 10 serisi hakkında pek fikrim yok. Bir de Pocco f2 Pro lar var. Pek kasma sorunu yok. Kafam iyice karıştı. Kamera ve performans olarak en doğru tercih nedir bilemedim. NOTE 9'A karar vernistim ama poco yu görünce kafam iyice allak bullak oldu. Yurt dışından getirip IMEI attiracağim bu arada.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
En performanslı seri Mi serisi, ekonomik olan ise Redmi. Poco da güzel ama arayüz farkı var.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar burada okuduğum kadarıyla Mi 10larda kasma mevcutmuş. Note 10 serisi hakkında pek fikrim yok. Bir de Pocco f2 Pro lar var. Pek kasma sorunu yok. Kafam iyice karıştı. Kamera ve performans olarak en doğru tercih nedir bilemedim. NOTE 9'A karar vernistim ama poco yu görünce kafam iyice allak bullak oldu. Yurt dışından getirip IMEI attiracağim bu arada.
Mi serisi her zaman daha ön planda olur daha sonra poco en son redmi
Hele ki günümüzde cihaz alacaksanız gün aşırı telefon çıkan bir günde tercihiniz bütçe varsa tartışmasız mi serisi olsun daha uzun ömürlü olması için

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
" Miui candır Mi canan, EU Beta cihazın damarlarında akan kandır..." a ne oldu, bilen var mı? :?giggle~~

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
" Miui candır Mi canan, EU Beta cihazın damarlarında akan kandır..." a ne oldu, bilen var mı? :?giggle~~
Benim için Dün dünde kaldı demek hocam, şu an cihazımda Romların Efendisi Greeshanın romu akıyor, Xiaomi'lerin Efendisi Max3 e de çok yakışıyor

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Bizim Temel ile Dursun'un yolu Londra 'ya düşer. Hep merak ettikleri çift katlı otobüse binerler. Temel alt katta yer kalmadığı için üst kata çıkar.
Telefonla Dursun' u arar. "Ula Dursun... Nasi cidiysun?"
Dursun cevap verir. " Nasi olsun Ula Temel. Şöför biraz dikkatsiz ama idare ediyruk..."
Temel, " Sen gine iyisun la..." demiş.
"
Bizde Şöför yok Allah'a emanet cidiyruk..."

Herhalde Allah'a emanet biz kaldık.. facepalm~~ giggle~~

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Hocam mi seriisi kalite serisidir pahalıdır ama kalitelidir üst segmentte yerlerini bulurlar genelde redmi telefonları f/p telefonları sır ucuzdur ama mi telefonları kadar kaliteli değildir mesela mi A3 ün kamerası redmi note 8 den daha iyi redmi note 8 pro ile yarışıyor daha sağlam yazılım daha uzun güncelleme desteği mi telefonlarında mevcut poco telefonlarda mi telefonlara yakın size tavsiyem poco ve mi telefonları almayı çalışın ama redmi seriside sizi üzmez.

Üst Alt