Çözüldü Mi Router 4C Modem Wifi hızını yavaşlatıyor.

Wunderaxt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fuat
Cihazım
Mi Router 4c
Meslek
Müşteri Temsilcisi
Konular
1
Merhaba Forum sakinleri,
Mi router 4c ürününü kullanıyorum ancak modemden çıkan kablo router a bağlı ve router wifi sini açtığım da ana modemde ki wifi hızı yavaşlıyor bazen hiç kullanılamıyor. Amcamla kavga edebiliriz yakında sizlerden desteğinizi çözüm önerinizi rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler. :)

Çözüm
Cihazların yazılımlarını bilmiyorum ama illaki birinden birinde hız sınırlama ayarı vardır. Ya modemden tekrarlayıcıya giden bağlantıyı sınırlandırmalısınız yada tekrarlayıcının cekimini sınırlandırmalısınız. Ağdaki en güçlü cihaz band genişliğinin büyük kısmını sömürdüğü için doğal olarak diğerlerininki azalıyor.

Modem ayarlarına yada Tekrarlayıcı ayarlarına bakma şansınız oldu mu hiç?

Bu cihazı kullanan varsa bilgilendirecektir umarım.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Cihazların yazılımlarını bilmiyorum ama illaki birinden birinde hız sınırlama ayarı vardır. Ya modemden tekrarlayıcıya giden bağlantıyı sınırlandırmalısınız yada tekrarlayıcının cekimini sınırlandırmalısınız. Ağdaki en güçlü cihaz band genişliğinin büyük kısmını sömürdüğü için doğal olarak diğerlerininki azalıyor.

Modem ayarlarına yada Tekrarlayıcı ayarlarına bakma şansınız oldu mu hiç?

Bu cihazı kullanan varsa bilgilendirecektir umarım.

Oyla: Çözüm

Wunderaxt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fuat
Cihazım
Mi Router 4c
Meslek
Müşteri Temsilcisi
Konular
1
Teşekkür ediyorum haklısın o şekilde düşünmemiştim routerın daha fazla bant genişliği ayarlarını kontrol edip deneyeceğim.

Oyla:
Üst Alt