İpucu Mi room tavsiye

İbobayndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 8
Meslek
Mühendis
Konular
6
Hocam deneyimlerinize göre Mi 8 de en iyi pil deneyimini hangi romdan aldınız? Ben de yükleyeceğim ekran sürem 2.5-3 saat ancak gidiyor
Hocam ekran süreniz çok çok az. Pil sağlığını ölçme yöntemleri var bı bakın isterseniz bataryanizda problem olabilir. Birde MiuiPro romunun patched sürümleri var deneyebilirsiniz angel~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O halde size Revos yükletelim özellikle MIUI10 :)
Hocam daha önce denemiştim baya hoşuma gitmişti Revos . Bu aralar MiuiPro daha cazip geliyor. Çok fazla özelleştirmeleri var çok hos.angel~~

yucellu96

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yücel
Cihazım
Xiaom Mi 8
Konular
13
Hocam ekran süreniz çok çok az. Pil sağlığını ölçme yöntemleri var bı bakın isterseniz bataryanizda problem olabilir. Birde MiuiPro romunun patched sürümleri var deneyebilirsiniz angel~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam daha önce denemiştim baya hoşuma gitmişti Revos . Bu aralar MiuiPro daha cazip geliyor. Çok fazla özelleştirmeleri var çok hos.angel~~
Hocam pil sağlığı yerinde çünkü miroom stabil yüklediğim zaman 5 saat almıştım diğerlerini de deniyeyim dedim ama aynı şekilde hızlı bitiyordu. MiRoom betaya geçip onda kalmak farz oldu :)

yucellu96

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yücel
Cihazım
Xiaom Mi 8
Konular
13
MiuiPro 11 20.3.19
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam bu romda mı devam ediyosunuz? Tavsiye eder misiniz nasıl kararlılık konusunda

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
RevOS bunu 2'ye katlar 8'le çarpar. 2 yıllık Mix2 telefonumda oyun oynamadan 7 saate yakın ekran süresi almıştım. Genellikle sosyal medya kullanımıydı ama olsun sonuçta yıllık telefon. Mi room Miui 11'le birlikte baya berbat hale geldi. (Mix2'de bu şekilde) Global romdan daha yavaş,pil daha hızlı bitiyor. RevOS kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum. Miui romlar arasındaki en iyi rom.

İbobayndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 8
Meslek
Mühendis
Konular
6
Hocam bu romda mı devam ediyosunuz? Tavsiye eder misiniz nasıl kararlılık konusunda
Evet hocam özelleştirme konusunda bana göre çok iyi olduğu için miuprodan devam ediyorum. Ama stabillik konusunda çokda tatmin etmedi

yucellu96

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yücel
Cihazım
Xiaom Mi 8
Konular
13
RevOS bunu 2'ye katlar 8'le çarpar. 2 yıllık Mix2 telefonumda oyun oynamadan 7 saate yakın ekran süresi almıştım. Genellikle sosyal medya kullanımıydı ama olsun sonuçta yıllık telefon. Mi room Miui 11'le birlikte baya berbat hale geldi. (Mix2'de bu şekilde) Global romdan daha yavaş,pil daha hızlı bitiyor. RevOS kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum. Miui romlar arasındaki en iyi rom.

Mi 8 için RevOS link atarmısın hocam ?

Evet hocam özelleştirme konusunda bana göre çok iyi olduğu için miuprodan devam ediyorum. Ama stabillik konusunda çokda tatmin etmedi

Ne konuda stabil değil hocam kasılıyor mu çalıştırmadığı bölümler mi var ?

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Mi 8 için RevOS link atarmısın hocam ?

Ne konuda stabil değil hocam kasılıyor mu çalıştırmadığı bölümler mi var ?

Beta;

Stabil;

yucellu96

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yücel
Cihazım
Xiaom Mi 8
Konular
13
Beta;

Stabil;
Hocam hangisini yüklemem gerekir notch notification da var içlerinde o nedir

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Hocam hangisini yüklemem gerekir notch notification da var içlerinde o nedir

Notification zip dosyası merkezi saati iptal etmek için. RevOS romlarda saat ekranın ortasında oluyor. Ben beta kullanıyordum stabil yok benim cihazım için gayet memnundum. Ama beta romda sistem başlatıcı kasıyordu. Güncelleme uzun süredir virüs yüzünden gelmedi. Stabilde böyle bir sorun yok diye biliyorum. Stabil yükleyin betaya güncelleme geldiği zaman tekrar geçiş yapabilirsiniz.

yucellu96

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yücel
Cihazım
Xiaom Mi 8
Konular
13
Notification zip dosyası merkezi saati iptal etmek için. RevOS romlarda saat ekranın ortasında oluyor. Ben beta kullanıyordum stabil yok benim cihazım için gayet memnundum. Ama beta romda sistem başlatıcı kasıyordu. Güncelleme uzun süredir virüs yüzünden gelmedi. Stabilde böyle bir sorun yok diye biliyorum. Stabil yükleyin betaya güncelleme geldiği zaman tekrar geçiş yapabilirsiniz.
Pil konusunda sizi tatmin etti mi hocam cihazınız neydi

Üst Alt