Rom Mi-RooM Miui10 V10.2 Kararlı Rom Yayınlandı (16.01.2019)

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Otadan güncelleme Alıyor mu mi room?
Eu dan geçmek istiyorum

ahmtcn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
13
Otadan güncelleme Alıyor mu mi room?
Eu dan geçmek istiyorum
otodan gelmiyor hocam ama bu geçmemek için saçma bi sebep olur bence. ben kesinlikle eu dan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
otodan gelmiyor hocam ama bu geçmemek için saçma bi sebep olur bence. ben kesinlikle eu dan daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Yok yine de geçeceğim hocam. :) sadece hani güncelleme beklemeyim dedim.
Hangi açıdan daha iyi eu dan acaba?

ahmtcn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
13
Yok yine de geçeceğim hocam. :) sadece hani güncelleme beklemeyim dedim.
Hangi açıdan daha iyi eu dan acaba?
hocam öncelikle eu kullanmadım okuduğum gördüğüm doğrultuda bişiler diyebilirim. zaten aralarında ahım şahım bi fark olduğunu sanmıyorum ama mesela gördüğüm kadarıyla eu da magisk flashlama olayı var galiba ama miroomda içinde geliyor ve magiske güncelleme gelince bir sonraki miroomda magiskte güncel versiyon içinde geliyor. keza ben bataryanın eudan iyi olduğunu düşünüyorum biriyle bu konuda bi fikir alışverişi yapmıştık ondan dolayı bu kanıya vardım. ben direk globalden geldim mirooma bi abim yıllardır custom rom işiyle uğraşmış biri olarak bana şiddetle miroom dedi onun üzerine geçtim çokta memnunum her hafta güncelleme gelir twrp den flashlar geçerim devam sonrasında. tabiki karar sizindir ona birşey diyemem ama ben denemekten birşey kaybetmiyeceğinizi düşünerekten öneririm.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
hocam öncelikle eu kullanmadım okuduğum gördüğüm doğrultuda bişiler diyebilirim. zaten aralarında ahım şahım bi fark olduğunu sanmıyorum ama mesela gördüğüm kadarıyla eu da magisk flashlama olayı var galiba ama miroomda içinde geliyor ve magiske güncelleme gelince bir sonraki miroomda magiskte güncel versiyon içinde geliyor. keza ben bataryanın eudan iyi olduğunu düşünüyorum biriyle bu konuda bi fikir alışverişi yapmıştık ondan dolayı bu kanıya vardım. ben direk globalden geldim mirooma bi abim yıllardır custom rom işiyle uğraşmış biri olarak bana şiddetle miroom dedi onun üzerine geçtim çokta memnunum her hafta güncelleme gelir twrp den flashlar geçerim devam sonrasında. tabiki karar sizindir ona birşey diyemem ama ben denemekten birşey kaybetmiyeceğinizi düşünerekten öneririm.
Magisk in içinde gelmesi olayını çok sevdim. Eu da her hafta magisk flashliyorum bu durum sıkıcı oluyor. Tamam hocam teşekkür ederim anlatımın için şimdi flashliyorum deneyip görelim :)

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Merhaba, stabil sürümmü yoksa beta sürümmü daha iyi batarya süresi veriyor?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam merhaba tekrardan.
Mi roomu kurdum batarya süresi gerçekten fark etti fakat bildirim sorunu yaşıyorum. Çözemedim. Örnek veriyorum instagram veya WhatsApp dan mesaj atıyorlar ben ekranı açınca mesajlar düşüyor. Ekranı acaba kadar ses yok telefonda

ahmtcn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
13
Hocam merhaba tekrardan.
Mi roomu kurdum batarya süresi gerçekten fark etti fakat bildirim sorunu yaşıyorum. Çözemedim. Örnek veriyorum instagram veya WhatsApp dan mesaj atıyorlar ben ekranı açınca mesajlar düşüyor. Ekranı acaba kadar ses yok telefonda
Bildirim sorunu wp de yok bende hocam otomatik başlatma falan açabilirsin bi dene

fvzcpr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fvz
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Düzeltildi.

Son düzenleme:

Mkardes1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi
Konular
1
Hocam merhaba tekrardan.
Bende de aynı sorun vardı çözümü yok maalesef ben bulamadım. Çekilmiyor o şekilde Eu'ya geçtim. Burda da azda olsa arada yapıyor aynı şeyi. Anlamadım.

Üst Alt