MIUI 11 Mi RooM MIUI 11 Beta 20.3.26

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Son sürüm eu beta yükledim telefon nedense mi 9 cc olarak göründü (haliyle L1 yok o modelde) ayrıca Google playden hiçbir şey indiremedim(veri sil vs herseyi yaptım)
Son sürüm notlarında mi 9 lite için L1 eklendi diyordu. Ama arkadaşın dediği gibi Netflix HD yayını durdurmuş olabilir.

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
son iki sürümdür karanlık modu her uygulamaya dayatmaları sinir bozucu. zaten karanlık modda olan uygulamalarda bazı yerleri bozuyor.

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
son iki sürümdür karanlık modu her uygulamaya dayatmaları sinir bozucu. zaten karanlık modda olan uygulamalarda bazı yerleri bozuyor.
Fikirler göreceli tabi ama bence gayet güzel olmuş. Çünkü karanlık modda bazinyerleirn siyah bazı yerlerin beyaz olması sinir bozuyordu.

Brkakn07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
11
Güncellemeyi kurdum 1 saat önce. Bir önceki sürümde hem eski hem de yeni animasyonlarla denediğimde bildirim çubuğunda ve özellikle yeni animasyonlarda kasma mevcuttu. Şu an kasmadan takılmadan kullanıyorum ancak kullandıkça yine bu takılmalar olur mu olmaz mı göreceğim.

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Fikirler göreceli tabi ama bence gayet güzel olmuş. Çünkü karanlık modda bazinyerleirn siyah bazı yerlerin beyaz olması sinir bozuyordu.
Bunun görecelilikle ilgisi yok dostum. Benim bahsettiğim şey şunlar:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Twitterda video izliyorum ilerleme çubuğu yok, oyunda klan chatin renkleri birbirine girdi, yine twitter onaylı hesap tikleri kararmış gözükmüyor, klavyedeki google simgesi bi acayip. Bunlar sürekli önüme çıkanlar, daha da vardır böyle hatalar.

ekleme: bir de hangi uygulamaya girersem gireyim giriş animasyonlarını bile karartmışlar.

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Bunun görecelilikle ilgisi yok dostum. Benim bahsettiğim şey şunlar:

Twitterda video izliyorum ilerleme çubuğu yok, oyunda klan chatin renkleri birbirine girdi, yine twitter onaylı hesap tikleri kararmış gözükmüyor, klavyedeki google simgesi bi acayip. Bunlar sürekli önüme çıkanlar, daha da vardır böyle hatalar.

ekleme: bir de hangi uygulamaya girersem gireyim giriş animasyonlarını bile karartmışlar.
Ben Mi 6'da kullanıyorum. Bu gösterdiğiniz sorunların hiç biri bende mevcut değil.

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Sorunlar konusunda bişey diyemem tabi. Ben sorun görmedim. Klavye olarak ta swiftkey kullandığım için.

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular