Rom Mi room kullananlar dikkat

İshak21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İshak
Cihazım
Mi kız 2
Konular
1
Mi room da cihaz takip uygulaması var ben bu gün kurdum fused locasyon diye bir program konum erişiminden bulabilirsiniz yüklü olanlar

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 9
Konular
100
Hocam hangi uygulamada yok ki ROM da olmasın. Hepsi kullanıyor konumunuzu, hele android 10 da daha çok göze batıyor, ikide bir bildirim çıkıyor falancı uygulama konumunuza baktı diye. Takmayın kafanıza.

Ek olarak yinede aklımda kalmasın diye baktımda bu gerekli bir android hizmeti imiş ve bu hizmet durdurulduğunda artık gps, harita vs gibi özellikler doğru çalışmıyormuş. Konum bulunamıyormuş.

Son düzenleme:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Google sitesinde felan bahsedilmis bence resmi bisey

İshak21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İshak
Cihazım
Mi kız 2
Konular
1
Hocam hangi uygulamada yok ki ROM da olmasın. Hepsi kullanıyor konumunuzu, hele android 10 da daha çok göze batıyor, ikide bir bildirim çıkıyor falancı uygulama konumunuza baktı diye. Takmayın kafanıza.

Ek olarak yinede aklımda kalmasın diye baktımda bu gerekli bir android hizmeti imiş ve bu hizmet durdurulduğunda artık gps, harita vs gibi özellikler doğru çalışmıyormuş. Konum bulunamıyormuş.
Ben ilk baktığımda mspy programı gibi gördüm o da fused locasyon kulaniyor altyapısı ve sadece konum değil herşeye erişebiliyor

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Güvenlik konusu sıkıntılı hocam neredeyse çoğu uygulamanın, konum, dahili depolama, imei kodlarına dahil izin istiyor.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Çok ta paranoyak olmaya gerek yok. Cihazın konum bulma özelliğini kaldırıp bir daha hiçbir uygulama ile konumunuza erişim yapamayabilirsiniz. Oldu olacak GPS devrelerini sökün gitsin. Kimse takip edemez o zaman. Gerçi GSM üzerinden takip eder ya. En iyisi GPS'i, Interneti olmayan bir telefon kullanmak. O zaman kimse konumunuza erişemez.

İshak21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İshak
Cihazım
Mi kız 2
Konular
1
Orijinal global rom a da eklenmiş son güncelleme ile bide sıkıntı konumda değil mesaj arama ya da erişebilme mspy alt yapısı öyle

mgulay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
g760
Konular
3
Fused location Google ana işlem uygulamsıdır . Locasyon erişimi gerektiren tüm uygulamalar bu uygulamayı kullanır . Sesli komut uygulamalarının Google asistan olmadan çalışması gibi . . Yani kullandığınız konum uygulamalarınun temelinde fused locasyon var . Bu seneler önce de böyle idi . Rom ile ilgili değil

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular