Soru mi robot süpürgelerde Distirübör eline mi kalmış durumdayız?

nocnoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
noc
Cihazım
mi8
Konular
17
xiaomi marka robot süpürgeler de Distribütör eline mi kalmış durumdayız? xiaomi telefon harici tüm ürünler bu şekilde mi?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bildiğim kadarıyla ithalatçı garantili olarak da satılıyor. Xiaomi Türkiye garantili diye satılanlar da ithalatçı garantili gibi zaten. Servis neresi belli bile değil. Delta olan var, KVK olan var, mahalle tamircisine bile gönderilebilirsiniz... Özellikle Trendyol ve N11 dolandırıcı dolu. Garantisiz ya da dandik garantili cihazları Xiaomi Türkiye garantili diye iteliyorlar.

Ancak Genpa garantili olanlar biraz daha yüksek fiyatlı ama garanti servisi daha kaliteli. Siz nereden almıştınız? Galiba Genpa garantili değil sizin cihazınız?

nocnoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
noc
Cihazım
mi8
Konular
17
xiaomi türkiye garantilisi yok.
ithalatçının garantisindeymiş hepsi
tuhaf birşey. o kadar çok satışı var ama xiaomi türkiye olarak sadece telefonların garantisi var.
telefon harici diğer ürünler de öyleymiş.
tüketici için sıkıntılı bir durum bence. xiaomi ye güvenip alıyoruz ama garanti sokak tamircilerine kalıyor.
daha çoğu tüketici (benim gibi) farkında değil, cihazlar yeni sayılır ama arıza vermeye başlayınca Türkiye'de tek servise kalınca esas sorun o zaman başlayacak.
soğudum valla xiaomi markasından. o kadar seviyordum. (routerim falan da xiaomi)
bu arada bendeki robot delta garantiliymiş. inşallah servise gidip gelince tekrar eski düşüncelerine dönerim.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
xiaomi marka robot süpürgeler de Distribütör eline mi kalmış durumdayız? xiaomi telefon harici tüm ürünler bu şekilde mi?
Distribütöre kaldıysanız bence sevinin.. :)
Xiaomi ülkemizde maalesef ki telefon harici ekosistem de kendisi değil yetki verdiği firmalar getirebiliyor (yetki vermediği firmalar da getiriyor) gerçi :)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Distribütöre kaldıysanız bence sevinin.. :)
Xiaomi ülkemizde maalesef ki telefon harici ekosistem de kendisi değil yetki verdiği firmalar getirebiliyor (yetki vermediği firmalar da getiriyor) gerçi :)
Getirmeyeni dövüyorlar artık

Üst Alt